Windows 7 Codec Player – Win7codecs

Windows 7 Codec Player – Win7codecs

Daha önce kullandığınız codec paketiniz Windows 7’de uyumlu çalışmayabilir. Daha önce hiç codec kullanmamış olanlar içinde çalıştırmadığı ses ve videoları desteklemektedir. Windows 7 için geliştirilen Win7codecs programı ile tüm video ve ses formatlarını sorunsuzca oynatmanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan bu yazılım sayesinde en popüler video formatlarına kadar sorunsuzca çalıştırmanızı sağlıyor.

Yeni nesil işletim sistemi Windows 7 için geliştirilen codec ile farklı codecler aramanıza gerek yok. Win7Codec içinde bulunduğu ses ve video codec paketi sayesinde tüm video ve ses türlerini çalıştırmada sorun yaşamayacaksınız..
Windows 7 ile uyumlu codec’leri içeren bu codec paketi, yaygın olarak kullanılan tüm codec ve filtreleri de kapsıyor. Bu codec paketini yükledikten sonra Windows 7 artık birçok medya tipini sorunsuz bir şekilde çalıştırabilecek.

Programı kaldırmak istediğinizde Windows’unuzda birtakım sorunlar oluşabilir herhangi bir sorunla karşılaşmamak için sistem geri yükleme noktası oluşturmamanızda fayda var sistemden kaldırılan codecler Windows’ta problemlere neden olabiliyor. O nedenle daha öncesinde bir sistem geri yükleme noktası oluşturmanızda fayda var.
Win7codecs kurulumunu yaptıktan sonra herhangi bir video programıyla videolarınızı açabilirsiniz sisteminiz otomatik olarak video ve ses formatlarını tanıyacaktır.

Programı indirmek için Buraya Tıklayınız