Google, Bing ve Yahoo’da Aynı Anda Arama Yapmak

Google, Bing ve Yahoo’da Aynı Anda Arama Yapmak

Google mı yoksa Bing mi daha iyi bugün çoğu internet kullanıcısı web sitelere doğrudan ulaşarak değil arama motorlarını kullanarak web sitelere ulaşıyorlar. Microsoft’un göz bebeği Bing dünyanın bir numaralı arama motoru Google karşı yükselmeye çalışıyor işte karşılaştırma yapabileceğiniz en iyi web siteleri bir araya getirdik…

Google sadece bir arama motoru değil kullanıcılarına Mail, İnternet Reklamcılığı, Sosyal Alanlar, Webmaster araçları gibi birçok aracıda beraberinde barındırıyor buda çok büyük bir kitleyi Google kullanmaya yönlendiriyor.

Bing, Google’a göre daha az kullanılıyor bazı aramalarda Bing, Google göre daha iyi sonuç verebiliyor.

www.DijitalTeknoloji.Net olarak Google ve Bing arama motorunu karşı karşıya getiren tek bir arama yaparak iki siteyi kıyaslamanızı sağlayan ve arama sonuçlarınızı kıyaslama imkanı sağlayan web sitelerini bir araya getirdik.

Googawho
Bu web sitesinde Google, Yahoo, Bing ve daha bir çok arama motorunda arama yapmanızı sağlar. Kullanıcılar arama yapmak istediklerinde önce aratacakları kelimeyi giriyorlar; ardından arama sonuçlarını istedikleri arama motoruna kaydırabiliyorlar. Web site Googawho için buraya tıklayınız.

Bing ve Google
Bu web sitesi ise Google ve Bing ile eş zamanı olarak arama yapabilmenize imkan sağlıyor.

Mixxr
Bu arama aracı ise Google, Yahoo!, Bing ve Twitter’da yapılan arama sonuçlarını aynı sayfada bir araya getiriyor.

Stringly

Bu web sitede ise Google ve Bing’de eş zamanlı olarak arama yapılabiliyor.

Bing Ve Google
Bu web sitesinde Bing ve Google ile eş zamanlı aramaya imkan veren bir portal.

Ranks.nl
Bu web sitesinde Google, Yahoo ve Bing’in yerel aramalarını da kullanabilen Ranks.nl, eş zamanlı arama işlemi yapmak isteyen kullanıcıların mutlaka göz atması gereken bir arama portalı.

Furia
Bu web sitesinde Google ve Bing’i kullanarak arama yapan portal