YOUTUBE GİRMENİN EN KOLAY YOLU

YOUTUBE GİRMENİN EN KOLAY YOLU

Youtube girmek için tunnellere girmek zorunda mı kalıyorsunuz ya da sürekli reklam açan programlarla uğraşmak zorunda kalıyorsanız o zaman bu program size göre size sürekli casus yazılımlar yollayan reklam içerikli pop’lar açmıyor yülüyorsunuz ve youtube giriyorsunuz.

Dünyada 16 ülkede yasaklı olan youtube belki de biz bu yazıyı yazarken bir başka ülkede de yasaklanmış olabilir bu ülkelerden biride Türkiye ülkemizde Youtube en çok hit alan beşinci site peki mahkeme emri ile kapatılmış olan youtube nasıl oluyor da bu kadar yüksek hit alabiliyor…

Şimdi sizlere Youtube girmenin en kolay yolunu anlatacağız aşağıdaki linklerden birine tıklayıp programımızı indiriyoruz. Program sıkıştırılmış olduğundan önce dosyayı açıyoruz sıkıştırılmış dosyalar hakkında daha fala bilgi edinmek için buraya tıklayınız.

Dosya açma işlemi bittikten sonra setup dosyasına tıklayıp programı kuruyorsunuz hepsi bu kadar artık youtube girebilirsiniz.

Programı Buradan İndirebilirsiniz;

RAPİDSHARE

UP-FİLE

EASYSHARE

NOT: linkler birbirinin alternatifidir. İstediğiniz herhangi birini indirmeniz yeterli olacaktır.

Youtube ve yasaklı sitelere tunnel ve proxy sitelerinden girmek için bu linke tıklayarak  daha fazla bilgi alabilirsiniz.