Youtube Kanalı İçin Video Önü İntrolar Hazırlama

Youtube Kanalı İçin Video Önü İntrolar Hazırlama

Youtube işine yeni başlayan birçok kişinin ilk yaptığı işlemlerden birisi sayfaya logo ve kapak resmi hazırlamanın yanı sıra videoların başına ve sonuna ekledikleri kısa introlardır. Videoların başlangıç kısmı ve bitiş kısmı önemlidir. Çünkü markanızın bilinirliğini artırmak ve vurgulamak videolarınızı izleyenlerin hafızasında yer edinmenizi sağlar. Böylece kanalınıza daha çok kişinin gelmesini sağlayabilirsiniz. Marka olma yolunda intro önemli bir adımdır. Videolarınızın sizinle ilişkilendirmelerini sağlamak ve en önemlisi akılda kalıcı olmak için önemli bir işlemdir. İlla çok karmaşık ve birbiri içine girmiş animasyonlardan oluşması gerekmez, burada amaç tamamen markanızı veya isminizi ön plana çıkartmaktır.

Makalede Neler Var?

Flixpress İle Video Önü Videolar Hazırlama


Yapmanız gereken ise çok basit, ilk önce siteye ücretsiz bir şekilde üye oluyorsunuz. Üst bölümde yer alan Register linkine tıklayın açılan pencerede;

User Name: Kullanıcı adınız
First Name: İsminiz
Last Name: Soyisminiz
Email Address: E-Posta Adresiniz
Password: Şifreniz
Confirm Password: Şifre Onayınız

Bilgileri doldurduktan sonra Register butonuna tıklayın ve kaydı tamamlayın. Artık yapmanız gerekenler çok kolay, üst menüden Automated Templates linkine tıklayın açılan sayfada Show for plan kısmını free olarak değiştirin. Karşınıza ücretsiz olarak düzenleyebileceğiniz videolar çıkacaktır. istediğinize tıklayıp istenenleri takip etmeniz yeterlidir.

Örnek Video Önü İntro

Örnek 2 Video Önü İntro

Örnek 3 Video Önü İntro

Örnek 4 Video Önü İntro

Örnek 5 Video Önü İntro

Örnek 6 Video Önü İntro

Örnek 7 Video Önü İntro

Örnek 8 Video Önü İntro

Örnek 9 Video Önü İntro

Örnek 10 Video Önü İntro

Örnek 11 Video Önü İntro

Örnek 12 Video Önü İntro