DEV TV BANG OLUFSEN

DEV TV BANG OLUFSEN

Bang Olufsen Dev Ekran allayışını değiştirecek bir ürünle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni ürün ne 60 ne de 70 inç; büyüklüğü tam tamına 103 inç. Bu plazma tv yi gördüğümüz zaman aklımız başımızdan uçacak fikirlerimiz değişecek.

Bang Olufsen firmasının üretmekte olduğu 4-103 inç lik dev lcd tv kod numarasından belli olacağı gibi 103 inç boyutunda. Eskiden beri süregelen duvardan duvara halı anlayışı artık duvardan duvara lcd tv olarak değişecek gibi görünüyor. Bu dev tv büyüklüğünden de anlaşılacağı gibi ağırlığı 500 kg. Taşımak ve yerleştirmek için küçük bir vinç yardımı gerekiyor. Yaklaşık 120 saatlik kullanımdan sonra kendi kendine parlaklık ve renk özelliklerini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu teknoloji harikası dev tv yi oturduğumuz yerden uzaktan kumandası sayesinde ekran açısını ayarlayabiliriz. Bu tv o kadar büyük ki eğer aileniz ya da arkadaş çevreniz geniş ise açık hava sineması gösterimi sunabilirsiniz.

Bang Olufsen 103 inçlik (260 cm) dev lcd tv için ön sipariş alınmaya başlandı ve haziran ayının sonunda ya da temmuz ayı başlarında piyasada olacak. Fiyatı ise dudak uçuklatacak düzeyde 100.000 €.