Samsung NX10 Fiyatı Ve Özellikleri

Samsung NX10 Fiyatı Ve Özellikleri

Samsung NX10, amatör ve profesyonel fotoğraf çekim keyfini bir arada sunuyor. küçük ebatlara sahip olması her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz Samsung NX10, sahip olduğu teknik özellikler sayesinde, profesyonel fotoğraf makineleri ile elde edeceğiniz görüntü kalitesini sunuyor. HD video kaydedebilme özelliği ile Samsung NX10 rakiplerinin önüne çıkıyor. Süper-büyük APS-C boyutlu CMOS sensöre sahip Samsung NX10’la, zengin ve doğal renk çoğaltma özelliği sayesinde çok net görüntüler elde edersiniz. Samsung NX10 görüntü sensörü, özellikle fotoğraf kalitesini düşüren parazitleri en aza indirerek keskin ve net görüntüler çıkarırken, loş ortamlarda yüksek ISO ile az parazitli resimler çekmenizi sağlar.

Sınıfının en hızlılarından biri olan NX10’un otomatik odaklanma özelliği (AF) ile hiç bir anı kaçırmak mümkün değil. Samsung’un en son teknolojisi DRIMe II Pro ve geliştirilmiş AF, fotoğraflarınızda en hızlı ve en keskin kontrast oranını sunuyor. 14.6 MP APS-C boyutundaki CMOS sensörler ve 3 inç AMOLED ekran, güneşli havalarda ve karanlık ortamlarda bile görüş kolaylığı sağlarken geleneksel LCD ekranlara göre 10,000 kat daha hızlı olan ekranı daha az enerji tüketimi ve 10,000:1 vs. 500:1 kontrast oranı ile de öne çıkıyor.

Samsung NX10, kompakt bir dijital fotoğraf makinesi olmasına rağmen DSLR bir makinenin sahip olduğu tüm özelliklere sahip. Samsung NX10’da APS-C boyutundaki CMOS sensörlerin aynasız değiştirilebilir lensler ile entegre edilmesi sonucu ufak ve hafif bir tasarım ortaya çıkıyor. Sadece 353 gr. olan Samsung NX10, her an çantanızda taşınabiliyor.

Yalçınlar Fotoğrafçılık’ta satışa sunulan Samsung NX10, ufak boyutu ve üstün özellikleri ile bu yaz tam size göre bir alternatif olacak.

Fiyatı: 1.249 TLcivarında olan cihazın teknik özellikleri ise şu şekilde,

Samsung NX10 Teknik Özellikleri:

Görüntü Sensorü: 14.6M APS-C CMOS

Montaj tipi: Samsung NX

Ekran: 3.0” AMOLED (VGA)

Modlar: Akıllı Otomatik, Program, Denklanşör Öncelikli AE, Diyafram Öncelikli AE, Manüel, Gece, Portre, Manzara, Sahbe, Film

Scene Mode: Güzellik çekimi, Çocuklar, Yakın çekim, Metin, Gün Batımı, Şafak, Arka Işık, Havai Fişekler, Kumsal ve Kar

Görüntü Sabitleyici: Elektronik görüntü sabitleyici

Film: 720p HD (MP4. H.264)

Boyut & Ağırlık: 123mm x 87mm x 39.8mm (çıkık bölümleri hariç)

353g (batarya ve hafıza kartı hariç)

ISO: 100 – 3200

Flash: TTL oto Pop-up Flaş

OIS(görüntü sabitleyici): Lens Shift(Lense göre değişebilir)

Toz engelleyici: süpersonik toz engelleyici ve Anti-toz Kaplama

Diğer özellikler: Otomatik pozlandırma optimizasyonu, HDMI (Anynet +), Hızlı ve Keskin, Kontrast AF, Yeni DRIMe II Pro motor ve gelişmiş AF algoritması