Samsung ST96 – Samsung SMX-F70 Fiyatı Özellikleri

Samsung ST96 – Samsung SMX-F70 Fiyatı Özellikleri

Samsung ST96 ve Samsung SMX-F70 video kamera ve dijital fotoğraf makinesini bir arada duyuran Samsung firması en son çıkan teknolojiyi sunduğu kullanıcılarına seçme şansı sunmuş oldu. Samsung ST96, her seviyeden fotoğrafçının yanında taşıyabileceği ve paylaşmak isteyeceği mükemmel görüntüler oluşturabileceği bir dijital fotoğraf makinesi. Samsung ST96 dijital fotoğraf makinesinde 14 Megapiksel BSI (Back Side Işıklı) CMOS sensör bulunuyor. Kompakt bir dijital kamera olan cihaz Dual Capture fonksiyonu da bulunuyor. 2.7inç boyutunda TFT LCD ekrana sahip olan cihazda 5x optik zoom ve Live 3D bulunuyor. Hareketli panorama çekim yapabilen, 3D görüntüler oluşturmak için 26mm geniş bir mercek ile donatılmış olan cihaz ile Full HD video kayıt edebilirsiniz. Samsung ST96 dijital fotoğraf makinesi içerisinde Creative Movie Maker işlevi yapabilen programda mevcut. Cihazda HDMI ve USB bağlantı noktaları mevcut, bu sayede çektiğiniz fotoğraf ve videoları televizyonunuza veya bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Oldukça portatif olan Samsung ST96 dijital fotoğraf makinesi 90x55x18,7 mm boyutlarında. Samsung ST96yurt dışı satış fiyatı ise 179Avro olarak belirlenmiş.

Samsung SMX-F70 Dijital Kamera

Samsung SMX-F70 dijital kamera NTSC veya PAL sistemler için saniyede 30 veya 25 kare yakalayabilen CMOS sensör kullanılmış. 1280 × 720 boyutlarında kayıt yapabilen cihaz çektiği görüntüleri net olarak izleyebilmeniz için HD görüntü desteği olan monitörler veya televizyonlardan izleyebilirsiniz. Samsung SMX-F70 dijital kamerada 65X akıllı zoom ve 52x optik zoom özelliği bulunuyor. Schneider Kreuznach objektife sahip olan cihaz uzak mesafelerde bile mükemmel görüntü imkanı sunuyor.

Samsung SMX-F70 akıllı Smart Auto özelliği, ışık ve konuma bağlı olarak mümkün olan en iyi fotoğrafı vermek için en iyi çekim modunu seçmenizi otomatik olarak sağlar. Özellikle, Smart BGM ile videolarınıza arka plan müziği ekleyerek videolarınızı tadını çıkarabilirsiniz. Samsung SMX-F70 dijital kameranın içerisinde bulunan PC yazılımı sayesinde cihazınızı bilgisayarınıza taktığınız anda istediğiniz gibi düzenleme yapmanıza olanak sağlar. 61x61x124mm boyutlarında olan cihaz bir kameraya göre oldukça taşınabilir boyutlarda, 16GB dahili hafızaya sahip olan Samsung SMX-F70 dijital kameranın yurt dışı satış fiyatı 390dolar civarında olması bekleniyor.

SAMSUNG ST96 Movie Maker Örnek

SAMSUNG ST96 Video Örneği:

SAMSUNG ST96 Movie Maker Örnek 3