Kolay Ezberleme Bilgi Kartları Uygulaması İndir

Kolay Ezberleme Bilgi Kartları Uygulaması İndir

Anki programı ile ezberlemek artık çok daha kolay, aralıklı metot yöntemiyle daha az çalışıp zamandan tasarruf ederek öğrenmenizi artırabilirsiniz. uygulama bilgi kartları kullanır ve kullanıcı tarafından oluşturulan resimler, ses, videolar gibi içerikleri de desteklemektedir. Yaygın olarak yabancı dil öğrenmek için kullanılan programı aslıda ezberlemeye yönelik tasarlandığı için tıp, fizik, kimya, biyoloji gibi alanlarda ezberlemesi zor kelimeleri ezberlemek için kullanabilirsiniz. Anki ile istediğiniz şeyi ezberleyin. Program Windows, Mac, Linux, Andorid, iOS işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Tüm bunların yanı sıra tarayıcı üzerinden bir web arayüzünede sahip. Üstelik üye girişi yapmanız halinde uygulamanız senkronize bir şekilde çalışacaktır. Telefondan yaptığınız bir işlemi daha sonra bilgisayardan da görebileceksiniz.

Anki Aralıklı Yineleme ile Bilgi Ezberleme

Her türlü şeyi istediğiniz yerden, istediğiniz zaman çalışabilirsiniz. Otobüs yolculuklarında, market kuyruklarında veya başka herhangi bir bekleme durumunda boş zamanınızı iyi değerlendirin. Kendi bilgi kartı destelerinizi oluşturabilir yada önceden hazırlanmış ücretsiz desteleri indirip deneyebilirsiniz. Uygulamanın içerisinde 6000’den fazla hazır deste bulunmaktadır. Açık kaynak kodlu olan yazılım geliştiricilere ücretsiz sunulmaktadır.

Anki programında yanıtları yazma (isteğe bağlı), yazı tahtası, kart düzenleyici/ekleyici, kart tarayıcı, tablet düzeni, sözlük entegrasyonu, harici yazı tipi desteği, tam yedekleme sistemi bulunmaktadır.

Windows, Mac, Linux, iPhone ve Android için indirme linklerine buradan ulaşabilirsiniz; https://apps.ankiweb.net/#download