Ücretsiz Belge Yöneticisi WordPress Eklentileri

Ücretsiz Belge Yöneticisi WordPress Eklentileri

WordPress için proje yönetim eklentileri, WordPress için ortak belge paylaşma alanı oluşturma eklentileri, online olarak dosyalarınızı, fotoğraflarınızı paylaşıp saklayabileceksiniz.. Proje yönetimlerinde önemli verilerin kendi sunucunuzda tutulması, paylaşılan verilerin diğer kullanıcılar ve müşteriler ile paylaşılması önemlidir. Yaygın olarak kullanılan WordPress içerik yöneticisine eklenti yükleyerek bir belge yöneticisine çevirebiliyorsunuz. Eklentilerin çoğunun ortak özellikleri arasında projeler ekleme, görev listeleri oluşturma, yeni görevler ekleme, görevler atama gibi özellikler bulunuyor.

SP Project & Document Manager

Proje ve belge yönetimi eklentisi olan SP Project & Document Manager artık ücretsiz. Bu uygulamayı kullanarak belgeleri, kayıtları, dosyaları, videoları ve görüntüleri koruyabilirsiniz. İsterseniz, müşterilerin hesaplarını ve belge dağıtımını yönetebilir, ayrıca müşterilerin projelerin gelişimine dahil olmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri yönetimi, öğrenci, tedarikçi belgeleri ve hesaplarını düzenleyebilir, yönetebilir, tek tek belgeleri kontrol edebilir ve çevrimiçi yönetimi kolay bir süreçte belgelerin belirli bir dağıtımını seçebilirsiniz.

SP Project & Document Manager İndirme Linki: https://wordpress.org/plugins/sp-client-document-manager/

Orbis

WordPress için proje yönetim eklentisi olan Orbis kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Proje yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi ve Intranet işlevleri ile paketlenmiş bu iş aracı, düzenli kalmak isteyen, iş kollarını genişleten ve daha fazla kontrol sahibi olmak isteyenler için esnek bir çözümdür. Bu eklenti, iş araçlarını genişletilebilir hale getirmek için oluşturulmuştur. Yeni projeler ekleyin, müşterileri ekleyin, çalışanlarla bağlantı kurun ve kullanımı kolay WordPress kontrol paneline dönüştürülmüş işletme yönetimi eklentisini kullanarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için hepsini özelleştirin. Orbis temasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eklentini güzel bir yönü de kolay tercüme edilebilir özellik sunmasıdır.

Orbis Eklentisi İndir: https://wordpress.org/plugins/orbis/

TaskFreak

TaskFreak, kullanıcıları ve rolleri atayan tam entegrasyonlu WordPress eklentisidir. Projeler oluşturmak, görevler atamak, takım üyeleri ile iletişim kurmak ve proje durumunu izlemek için ücretsiz bir eklentidir. Bu proje yönetim aracı, düzenli ve sistematik kalmak için basit ve kolay bir çözüme ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. WordPress kontrol paneline entegre edilmiştir. WP temanızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve mobil sürüm desteği sunar.

TaskFreak İndirme Linki: https://wordpress.org/plugins/taskfreak

Kanban Boards for WordPress

WordPress Kanban Boards, web sitenize Kanban panoları oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir eklentidir. Ekip üyelerine görevler verebilir ve atayabilirsiniz. Görevleri filtreleyerek ve arayarak özel görünümler oluşturun. Kolay erişim için onları işaretleyebilirsiniz. Gizlilik ve entegre proje yönetimi için panele erişimi olan kullanıcıları yönetebilirsiniz. Müşterinizin ihtiyaçlarına göre her panoyu özelleştirebilirsiniz. Mobil sürümü destekliyor. Birden fazla kart, yapılacaklar listesi, görev işaretleme, bildirim ve daha fazlasını sizlere sunuyor.

Kanban Boards for WordPress Eklentisi indir: https://wordpress.org/plugins/kanban