Ücretsiz Online Sosyal Medya Post Hazırlama Siteleri

Ücretsiz Online Sosyal Medya Post Hazırlama Siteleri

Instagram, Facebook, Twitter, Youtube için ücretsiz online görsel hazırlama siteleri. Günümüzde pek çok internet kullanıcısı kendisini sosyal medyadan ifade etmektedir. Bunun yanı sıra hobi amaçlı, hatta ticari amaçlı sayfalar açmaktadır. Yazılı ve video içeriklerin yanı sıra sıklıkla resim paylaşımları da yapılmaktadır. Bu makalemizde pek çok kullanıcının ihtiyacı olan hazır şablonların yanı sıra, editleme yapabileceğiniz online platformlardan bahsedeceğiz. Online olmasının sağladığı avantaj ise hem hızlı çalışmaları gerek cep telefonu gerekse bilgisayarınızdan rahatça kullanabiliyor olmanızdır. Bunun yanı sıra cihazınıda yer kaplamadığı için ekstradan sizi yormaz. Sadece web tarayıcısı ve internet bağlantısı yeterli.

Makalede Neler Var?

Canva İle Hazır Şablonlar

Herkes için tasarım sloganıyla yayın yapan https://www.canva.com web sitesini kullanarak profesyonel tasarımlar oluşturabilirsiniz. Üstelik kullanması kolay ve ücretsizdir. Siteyi açtığınızda sizi bir arama ekranı karşılar. İsterseniz üst menüden İnstagram Story, İnstagram Gönderi, Davetiye, Kart, CV (Özgeçmiş), Kartpostal, Çizelge ve Planlayıcı, Kurumsal, Sunum, Web Sitesi, Logo, Kartvizit, Fatura, Teklif, Pazarlama, Afiş, El İlanı, İnfografik, Broşür, Bülten, Menü, Sertifika, Kitap Ayracı gibi pek çok kategoride hazır tasarımlar bulabilirsiniz. Beğendiğiniz şablonu anında düzenlemeye başlayabilir ve istediğiniz formatta indirebilirsiniz. Ben hiç indirmeyle yüklemeyle uğramayayım diyorsanız web site bunu da düşünmüş ve direk sosyal medya paylaşım imkanı vermiş.

Photopea ile Görselleri Düzenleme

Photopea için Adobe Photoshop programının ücretsiz ve online platformu diyebiliriz. Son derece hızlı çalışması ve barındırdığı özellikler ile bizi dahi şaşırttı diyebiliriz. PSD, XCF, Sketch, XD, CDR, Adobe Photoshop, GIMP, Sketch App, Adobe XD, CorelDRAW programlarını destekler. Yeni bir resim oluşturabilir veya bilgisayarınızdaki yada telefonunuzdaki mevcut dosyaları açabilirsiniz. Üstelik çalışmalarınızı PSD / JPG / PNG / SVG olarak kaydedebiliyorsunuz.

Gelişmiş Resim Düzenleyici: https://www.photopea.com