Ücretsiz Yapay Zeka ile Mockup Nasıl Yapılır

Ücretsiz Yapay Zeka ile Mockup Nasıl Yapılır

Yapay zeka destekli otomatik arka plan değiştirme ve fotoğraf düzenleme aracı ile kolayca Mockup yapabileceksiniz. Özellikle E-Ticaret siteniz var ya da pazar yerlerinde ürün satıyorsanız ürünlerinizi pazarlamak ve hızlıca çözüm üretmek istiyorsanız bu araç tam size göre, kullanacağımız aracın ismi Mokker.ai, görsellerde ve videolarda arka planları otomatik olarak değiştiren bu araç yapak zeka destekli bir araçtır. Platform, gelişmiş algoritmalar kullanarak görseldeki konuyu tespit eder ve böylece sorunsuz arka planlar sunar. Ana özellikleri arasında toplu işleme, AI tarafından oluşturulan arka plan önerileri ve özelleştirilebilir arka planlar bulunuyor. Mokker ayrıca kenarları iyileştirme, aydınlatma ve kontrastı ayarlama ve marka koruması için filigran ekleme araçları sunuyor.

E-ticaret Fotoğraflarınızı Profesyonelleştirin: AI Destekli Çözümler Üretin

Mokker, geleneksel fotoğraf düzenleme becerileri gerektirmeden yüksek kaliteli sosyal medya görselleri, web sitesi içeriği ve baskıya hazır fotoğraflar oluşturmak için özellikle faydalıdır. Birçok sektöre hitap eder ve masaüstü, mobil ve tabletler dahil olmak üzere çeşitli cihazları destekler. Bulut tabanlıdır, bu da kolay erişim ve verimli işlem sağlar.

Mokker AI Nasıl Kullanılır

ilk olarak https://mokker.ai web sitesini açıyorsunuz. Ana sayfada yer alan Create with Mokker butonuna tıklıyorsunuz. Web site size 40 adet ücretsiz deneme hakkı veriyor. Ancak hakkınız her bittiğinde farklı bir mail ile giriş yapıp 40 hak daha elde edebilirsiniz.

Sing Up bölümündeki mail ve şifre bölümlerini doldurarak hızlıca üye olabileceğiniz gibi Gmail hesabınızla direk oturumda açabiliyorsunuz.

Karşınıza Upload your product butonu çıkacak, butona tıklayıp işlem yapacağınız fotoğrafı seçiyorsunuz.
Yapay zeka size bazı konseptler sunuyor. Beğendiğiniz bir konsepti seçip objenizin konumunu belirleyin ve işleme başlayın. Sonuç mükemmel olacak.

Sonuç: