Uygulama Tanıtımı Yapmak İçin HTML5 Duyarlı Temalar

Uygulama Tanıtımı Yapmak İçin HTML5 Duyarlı Temalar

Uygulama yada tek ürün tanıtımında kullanabileceğiniz harika bir HTML5 + CSS3 kodları kullanılarak tasarlanmış Fully Responsive, kişiselleştirilebilir ve Creative Commons kapsamında %100 ücretsiz temaları sizlere sunuyoruz. Bu gösterişli HTML site şablonları arasında kurumsal firmalarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz haraketli tasarımlar bulunuyor. En güzel yanı ise tüm tasarımlar akıllı cep telefonu, Tablet PC ve Masaüstü Bilgisayar ekranlarına karşı duyarlı olmasıdır. Temalar az alan kapladığı için hemen indirebilirsiniz.

Massively Teması

Massively, tamamen ücretsiz ve HTML5 + CSS3 site şablonuna uygun tamamen duyarlı bir temadır. Girişte sizi devasa bir resim karşılıyor ve alt bölümü iki sütun blog tarzında.

Massively Teması İndir

Ethereal Teması

Ethereal, ücretsiz bir site şablonu olan bu tema tamamen duyarlıdır. HTML5 ve CSS3 üzerine kurulmuştur. Tasarım aşağı doğru değil sağa doğru akmaktadır. Bildiğiniz tasarımların dışında harika bir tasarım.

Ethereal Teması İndir

Story Teması

Story, adından da anlaşılacağı gibi tam bir hikaye anlatımı yapabileceğiniz temadır. Ücretsiz olarak yayınlanan (modüler, yüksek düzeyde tweakable) duyarlı, tek sayfalık bir şablondur. Stilini, düzenini, rengini, boyutunu, yönünü, içerik hizalamasını ve görüntü konumunu özelleştirebilirsiniz.

Story Teması İndir

Dimension Teması

HTML5 üstünde tasarlanmiş bu site şablonu tek sayfa şeklinde tasarlanmış ve butonlara tıkladığınızda sayfalar açılıyor.

Dimension Teması İndir

Editorial Teması

Editorial, Ücretsiz ve tamamen RESPONSIVE site şablonu bir WordPress bloğu aratmayacak şekilde tasarlanmıştır. Menüleri, Arama bölümü ile sevebileceğiniz bir tasarımdır.

Dimension Teması İndir

Forty Teması

Forty, Windows 8 işletim sistemi ile ortaya çıkan metro arayüzüne benzer renkli kutucuklardan oluşan bir tasarıma sahip.

Forty Teması İndir

Stellar Teması


Stellar, ücretsiz ve tamamen duyarlı site şablonudur. Tek sayfadır ve renkleri ile dikkat çekicidir.

Stellar Teması İndir

Multiverse Teması


Multiverse, Fotoğrafçılar için tasarlanmış tek sayfa duyarlı bir tasarımdır.

Multiverse Teması İndir

Phantom Teması


Phantom, ücretsiz tamamen duyarlı bir site tasarımıdır. Fotoğraflar üzerinden sayfalara yönlendirebileceğiniz şık bir tasarımdır.

Phantom Teması İndir

Hyperspace Teması


Hyperspace, HTML5 ve CSS3 kullanılarak tasarlanmış bir başka hassas yanıt veren site şablonudur. Sol bölümü sabit olan bu tasarımda içerik aşağıya doğru akmakta ve hareketli bir tasarıma sahiptir.

Hyperspace Teması İndir