Yapay Zeka İle İstediğiniz Videoya Yüzünü Ekleme

Yapay Zeka İle İstediğiniz Videoya Yüzünü Ekleme

Yapay zeka uygulamaları sayesinde artık komutlarla video içeriklerde üretebiliyoruz. Özellikle son zamanlarda sıkça karşımıza çıkan ünlü filmlerin unutulmaz sahnelerine bireyler karakterin yüzünü kendi yüzleriyle değiştirmekteler. Şimdi sizlere tanıtacağımız platform sayesinde kolayca ücretsiz bir şekilde yapabileceksiniz. Eğer bir video içerik üreticisiyseniz oldukça işinize yarayacaktır. Video oluşturma ve düzenleme imkanı bulacaksınız. Bunun yanı sıra video yüzü değiştirme, konuşan fotoğraf, metinden video oluşturma, avatar ve karikatür oluşturucu gibi dikkat çekici özellikler barındırıyor.

Video Face Swap Özelliği

İlk olarak aşağıdaki linke tıklayarak web sitenin ilgili sayfasına giriyoruz.

https://www.vidnoz.com/face-swap.html?openTab=videofaceSwap

Upload Video butonuna tıklayın. Sistem GIF, M4V, MP4, MOV, WEBM dosya uzantılarını desteklemektedir. Daha sonra Upload Photo butonuna tıklayarak videoya yerleştirmek istediğiniz resmi ekliyorsunuz. Yüzünüzün belirgin olmasına dikkat edin. JPG,PNG, WEBP formatları desteklenmektedir. Swap Face Now butonuna tıkladığınızda işlem başlayacaktır.

Platform video içerik üreticileri için profesyonel kalitede videolar oluşturma, düzenleme ve paylaşma imkanı veriyor. Ücretsiz kullanabilme imkanına sahipsiniz. Çeşitli hazır şablonlar, güçlü düzenleme araçları ve işbirliği özellikleri ile kullanıcıların hızlı ve etkili video içerikleri üretmesini sağlıyor. Eğitim materyalleri ve destek hizmetleri ile kullanıcıların en iyi sonuçları elde etmesine yardımcı olurken, diğer popüler yazılımlar ve platformlarla entegrasyon imkanları da var.