seo dersleri

Android VLC Player indir

Android VLC Player indir

Bilgisayar için geliştirilen programını hemen hemen herkes bilir. işletim sistemi için geliştirilen sayesinde tüm müzik ve video oynatıcılarını sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. ’ı Android telefonunuzda kullanmak isterseniz ücretsiz olarak Google Play’den indirebilirsiniz. VLC media player multimedya dosyalarının yanı sıra, diskler, cihazlar ve ağ streaming protokollerini oynatan ücretsiz ve açık kaynak kodlu multimedya oynatıcıdır.

VLC Player Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Android işletim sistemi için üretilen VLC Player, bilgisayarlarda olduğu gibi birçok özelliği Android içinde sunuyor. Bunların yanı sıra popüler video ve müzik uzantılarını oynatma desteği de bulunuyor. VLC Player’ı telefonunuza yüklediğinizde telefonunuzdaki video ve müzik dosyalarını taradığını göreceksiniz. Bu sürüm bir ARMv7 CPU veya bir x86 işlemci ile aygıtlar içindir. ARMv6 cihazlar daha sürümünde desteklenmektedir. Bu işlem gerçekleştikten sonra VLC Player uygulamasında ön izleme resimleri ile videolar ve müzikler karşınıza çıkıyor.

Android için geliştirilen VLC Player masaüstü sürümü gibi ağ akışları gibi, çoğu yerel video ve ses dosyalarını çalmaktadır. Android için VLC ses ve video dosyaları için bir medya kütüphanesi bulunmaktadır. VLC multi-track ses ve altyazı desteği sumaktadır ve parlaklık, oto-rotasyon, boy oranı ayarlamak gibi hareketleri destekler. Ayrıca, ses kontrolü için widget desteği sunmaktadır.

İndir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc.betav7neon

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner