Android VLC Player indir

Android VLC Player indir

Bilgisayar için geliştirilen programını hemen hemen herkes bilir. işletim sistemi için geliştirilen VLC Player sayesinde tüm müzik ve video oynatıcılarını sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. VLC Player’ı telefonunuzda kullanmak isterseniz ücretsiz olarak Google Play’den indirebilirsiniz. VLC media player multimedya dosyalarının yanı sıra, diskler, cihazlar ve ağ streaming protokollerini oynatan ücretsiz ve açık kaynak kodlu multimedya oynatıcıdır.

VLC Player Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Android işletim sistemi için üretilen VLC Player, bilgisayarlarda olduğu gibi birçok özelliği Android içinde sunuyor. Bunların yanı sıra popüler video ve müzik uzantılarını oynatma desteği de bulunuyor. VLC Player’ı telefonunuza yüklediğinizde telefonunuzdaki video ve müzik dosyalarını taradığını göreceksiniz. Bu sürüm bir ARMv7 CPU veya bir x86 işlemci ile aygıtlar içindir. ARMv6 cihazlar daha sürümünde desteklenmektedir. Bu işlem gerçekleştikten sonra VLC Player uygulamasında ön izleme resimleri ile videolar ve müzikler karşınıza çıkıyor.

Android için geliştirilen VLC Player masaüstü sürümü gibi ağ akışları gibi, çoğu yerel video ve ses dosyalarını çalmaktadır. Android için VLC ses ve video dosyaları için bir medya kütüphanesi bulunmaktadır. VLC multi-track ses ve altyazı desteği sumaktadır ve parlaklık, oto-rotasyon, boy oranı ayarlamak gibi hareketleri destekler. Ayrıca, ses kontrolü için widget desteği sunmaktadır.

İndir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc.betav7neon

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir