Android VLC Player indir

Android VLC Player indir

Bilgisayar için geliştirilen VLC programını hemen hemen herkes bilir. için geliştirilen sayesinde tüm ve video oynatıcılarını sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. VLC Player’ı Android telefonunuzda kullanmak isterseniz ücretsiz olarak Play’den indirebilirsiniz. VLC multimedya dosyalarının yanı sıra, diskler, cihazlar ve ağ streaming protokollerini oynatan ücretsiz ve açık kaynak kodlu multimedya oynatıcıdır.

VLC Player Android kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Android için üretilen VLC Player, bilgisayarlarda olduğu gibi birçok özelliği Android içinde sunuyor. Bunların yanı sıra popüler video ve müzik uzantılarını oynatma desteği de bulunuyor. VLC Player’ı telefonunuza yüklediğinizde telefonunuzdaki video ve müzik dosyalarını taradığını göreceksiniz. Bu sürüm bir ARMv7 CPU veya bir x86 işlemci ile aygıtlar içindir. ARMv6 cihazlar daha sürümünde desteklenmektedir. Bu işlem gerçekleştikten sonra VLC Player uygulamasında ön izleme resimleri ile videolar ve müzikler karşınıza çıkıyor.

Android için geliştirilen VLC Player masaüstü sürümü gibi ağ akışları gibi, çoğu yerel video ve ses dosyalarını çalmaktadır. Android için VLC ses ve video dosyaları için bir medya kütüphanesi bulunmaktadır. VLC multi-track ses ve altyazı desteği sumaktadır ve parlaklık, oto-rotasyon, boy oranı ayarlamak gibi hareketleri destekler. Ayrıca, ses kontrolü için widget desteği sunmaktadır.

Android VLC Player İndir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.videolan.vlc.betav7neon

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar