Bedava Bilgisayar Güvenlik Programı

Bedava Bilgisayar Güvenlik Programı

Ücretsiz güvenlik programı olan Zone Alarm Free ile sistem güvenliğinizi artırabilirsiniz. Bu yazılım hem bir Antivirüs programı hem de bir güvenlik duvarıdır. İnternetin giderek daha çok eve girmesi ile zararlı yazılımlarda giderek daha çok arttı. Kullanıcıların bu konuda çok dikkat etmesi gerekiyor. Sosyal medya hesaplarınız özellikle internet bankacılığı ve internetten alışveriş yapıyorsanız sisteminizde virüs olmaması gerekir. Çünkü virüsler eskiden sisteme zarar vermek için yazılırken günümüzde veri çalmak için yazılıyor. Sisteminizi koruma altına almak için ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Zone Alarm Free yazılımını sizlere tanıtacağız.

ZoneAlarm Free internet bağlantısına sahip bilgisayarınızı ark niyetli kişilerden ve yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz kullanımı basit ve zararlı yazılımlara karşı güçlü bir güvenlik duvarı oluşturma programıdır. İnternette öngöremediğimiz tehditleri engelleyen güvenlik duvarı ve her bilgisayarda olması gereken antivirüsü birleştiren ürün bilgisayarınızın performansından ödün vermeden kullanma imkanı sunuyor.

Zone Alarm, en popüler güvenlik araçlarından biri olarak nam salmıştır. Sadece ücretli sürümü ile değil aynı zamanda ücretsiz sürümü ile de çok iyi koruma sağlamaktadır. Temel görevleri arasında IP saklamak, bazı uygulamalara izin verip, sakıncalı olabilecek olanlara karşı engel listesi oluşturmak gibi özellikler bulunmaktadır. Bütün işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan bu güvenlik programı Antivirüs / Anti-Spyware, İki Yönlü Güvenlik Duvarı, Gelişmiş Güvenlik Duvarı, Gizlilik ve Toolbar, Gelişmiş Download Koruma, kimlik Koruma, Ebeveyn Denetimleri, PC Ayarlama, Otomatik Antivirus güncellemeleri özelliklerine sahip.

Zone Alarm Free İndir

http://www.zonealarm.com/security/en-us/zonealarm-free-antivirus-firewall.htm

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. bayramtaka dedi ki:

  eposta birleştirmekistiyorum

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir