Çalışan Bilgisayarı Açık Tutma Programı İndir Yükle

Çalışan Bilgisayarı Açık Tutma Programı İndir Yükle

Bilgisayarın kapanmasını engelleyen ücretsiz program indir. Bilgisayarın kapanmasını engelleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda çalışmalar yaparken çeşitli sebeplerden dolayı bilgisayarın kendiliğinden otomatik olarak kapatılmasını engelleyebilirsiniz. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Don’t Sleep adlı programını kullanarak bu sorunu halledebilirsiniz. Portable yani taşınabilir olan yazılım kurulum gerektirmez. Çift tıklayarak açıp çalıştırabilirsiniz. O anda açık olan oturumu veya bilgisayarınızın tamamen kapatılmasını engelleyen başarılı bir programdır.

Don’t Sleep Programı

Dont-Sleep
Herhangi bir kurulum gerektirmeyen bu küçük programı istediğiniz her an bir flash bellek ile yanınızda taşıyabilir ve kolayca başka bir bilgisayarda kullanabilirsiniz. Diğer bir deyişle Windows kayıt defteri girdilerinizi etkilemez ve herhangi bir taşınabilir aygıt üzerinden anlık olarak çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda program yardımıyla yapmak istediğiniz tüm işlemleri zamanlayabilir veya zamanı geldiğinde yürürlüğe koyduğunuz tüm işlemlerin iptal olmasını sağlayabilirsiniz.

Programın sade arayüzü sizlere kullanabileceğiniz tüm işlemleri tek bir yerde sunmaktadır. Bilgisayarınızın uyku moduna geçmesini, kapanmasını, ekran koruyucuya geçmesini Don’t Sleep ile kolayca engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda program yardımıyla yapmak istediğiniz tüm işlemleri zamanlayabilir veya zamanı geldiğinde yürürlüğe koyduğunuz tüm işlemlerin iptal olmasını sağlayabilirsiniz. Sistem kaynaklarını düşük miktarda kullanan Don’t Sleep, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Bilgisayarlarının bekleme moduna geçmesini, yeniden başlatılmasını veya oturumunun kapatılmamasını isteyenler için Don’t Sleep gerçekten başarılı bir çözüm sunmaktadır. Yeni sürümüyle birlikte Windows için küçük değişiklikler yapılan yazımda dil dosyaları da bu sürümle birlikte eklendi.

Don’t Sleep İndirme Linki
http://www.softwareok.com/?Download=DontSleep

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.