Combofix

Combofix

    Bilgisayarınız RECYCLER hatası mı veriyor hard diskinize ulaşamıyorsunuz. Bunun en önemli nedeni Bilgisayarınıza bir Malware (casus yazılım) bulaşması sonucu olur. RECYCLER geri dönüşüm kutusuna ait dosyalar olduğu için Anti virüs programlarınızda durumu kurtaramaya bilir.

    Malware temizleme yazılımı olan Combofix flashdisk ve Hard diskinize bulaşan amvo.exe adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor. Genelde RECYCLER hatası veren bu durumda ComboFix programı sayesinde kurtulabilirsiniz.
null
   

amvo.exe yerleştiği sistemin performansını düşürür bu zararlı uygulama aynı zamanda “Gizli” durumda olan klasörlere erişilmesini engelliyor, yazılım bulaştıktan sonra “Klasör Seçenekleri > Görünüm” bölümünden tüm klasörleri görünür yapsanız da sonuç değişmiyor.

    amvo.exe ne için yapılmış peki diye sorar gibisiniz onu da söyleyelim bulaştıktan sonra bu casus yazılımı yollayan kişi sizi uzaktan yönlendire bilir ve sizin bilgisayarınız üzerinden yasadışı işler yaparak kendisini gizlemiş olur ve böylece yasadışı işlemlerde size kalır.

    DİKKAT tecrübesiz kullanıcıların programı kullanırken dikkatli olmalarını tavsiye ederiz sisteminize zarar vermemeniz açısından bu önemli.

    Programı BURAYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ Programı masaüstüne indirmeyi unutmayınız. Eğer Windows Vista kullanıyorsanız yazılım üzerinde sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” sekmesine basarak çalıştırın. Program yüklendikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatacaktır Tekrar açıldığında ise tarama yapacaktır. uygulamaları adım adım devam ettirin Bu esnada anti virüs programınız devre dışıdır. Yeni virüslerin bulaşmaması için bizim tavsiyemiz internet bağlantınızı indirme işlemini bitirir bitirmez devre dışı bırakmanız. İşlemler gerçekleşirken klavye veya mouse’a dokunmayınız. Tarama işlemi bittikten sonra ise size kapsamlı bir rapor sunulacaktır.

CoboFix Programını İndirmek için Tıklayınız