Combofix

Combofix

    Bilgisayarınız hatası mı veriyor hard diskinize ulaşamıyorsunuz. Bunun en önemli nedeni Bilgisayarınıza bir (casus yazılım) bulaşması sonucu olur. RECYCLER geri dönüşüm kutusuna ait dosyalar olduğu için Anti virüs programlarınızda durumu kurtaramaya bilir.

    Malware temizleme yazılımı olan flashdisk ve Hard diskinize bulaşan adlı zararlı autorun dosyasını başarılı bir şekilde bilgisayarınızdan siliyor. Genelde RECYCLER hatası veren bu durumda ComboFix programı sayesinde kurtulabilirsiniz.
null
   

amvo.exe yerleştiği sistemin performansını düşürür bu zararlı uygulama aynı zamanda “Gizli” durumda olan klasörlere erişilmesini engelliyor, yazılım bulaştıktan sonra “Klasör Seçenekleri > Görünüm” bölümünden tüm klasörleri görünür yapsanız da sonuç değişmiyor.

    amvo.exe ne için yapılmış peki diye sorar gibisiniz onu da söyleyelim bulaştıktan sonra bu casus yazılımı yollayan kişi sizi uzaktan yönlendire bilir ve sizin bilgisayarınız üzerinden yasadışı işler yaparak kendisini gizlemiş olur ve böylece yasadışı işlemlerde size kalır.

    DİKKAT tecrübesiz kullanıcıların programı kullanırken dikkatli olmalarını tavsiye ederiz sisteminize zarar vermemeniz açısından bu önemli.

    Programı BURAYA TIKLAYARAK İNDİRİNİZ Programı masaüstüne indirmeyi unutmayınız. Eğer Windows Vista kullanıyorsanız yazılım üzerinde sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” sekmesine basarak çalıştırın. Program yüklendikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatacaktır Tekrar açıldığında ise tarama yapacaktır. uygulamaları adım adım devam ettirin Bu esnada anti virüs programınız devre dışıdır. Yeni virüslerin bulaşmaması için bizim tavsiyemiz internet bağlantınızı indirme işlemini bitirir bitirmez devre dışı bırakmanız. İşlemler gerçekleşirken klavye veya mouse’a dokunmayınız. Tarama işlemi bittikten sonra ise size kapsamlı bir rapor sunulacaktır.

CoboFix Programını İndirmek için Tıklayınız

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (4 Yorum)

 1. Duygu dedi ki:

  Merhabalar..
  Gizli klasörlerim açılmıyordu bu programı yükledim lakin şimdilerde pc hata ve donmaları çoğalttı .. Özellikle mynet te oyun oynarken bu problemi yaşıyorum.. yardımcı olursanız sevinirim

 2. mamet dedi ki:

  çok tesekkrler program cillop gibi yaptı pc’yi

 3. admin dedi ki:

  evet temizler. Bu virüs genelde usb’den bulaşır zaten antivirüs programlarıyla sildigin zaman auto.ini dosyasıda silinir Combofix kullanarak bu sorunu halledebilirsin

 4. arif dedi ki:

  Bu program USB bulaşan amvo trojenini temizliyormu

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • uğur:ben nasıl yapılacağını anlayamadım. bu sorunu hall...
 • fatma aslan:selam hesabımı dondurmuştum fakat şimdi açamıyoıru...
 • Orçun:Bahadır arkadaşımız haklı. El terminalleri okumuyo...
 • Silver:Zaten hayatimizda tonlarca sifre var b.k var gibi ...
 • Anonim:Android mi Sürümü kaç...
 • Osman:Bu bilgiyi arıyordum. 5 blogumu da diğer maile dev...
 • Gözde:Lütfen yardımcı olun gozde.2811@hotmail .com bu ad...
 • Gzde:Bana ulaşabilir misiniz? Lütfen silinen facemi tek...
 • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir