En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

En İyi Ücretsiz Antivirüs Programları

Bilgisayarınızı internette gezinirken virüs, malware, trojan ve spyware gibi zararlılardan koruyacak bir Antivirüs programı kullanmalısınız. Bilgisayarınıza bulaşmış zararlıları silecek veya internet, e-posta yolu ile bulaşabilecek zararlılardan korunabileceğiniz bir güvenlik yazılımı günümüz koşulların da olmazsa olmazlardan biridir. Antivirüs programı kullanmadan gezinmeniz durumunda bilgisayarınıza bulaşan casus yazılımlar sisteminizi yavaşlatır hatta çökertir. Kimlik bilgilerinizi, dosyalarınızı ve şifrelerinizi çalmaları için açık kapı bırakırsınız. Korumasız bilgisayarlar zombi, köle bilgisayarlar haline getirilir. Bu konuyu açacak olursak bu zararlılar size fark ettirmeden arka planda çalışır ve istenilen zamanda kötü niyetli kişiler tarafından kullanılır. Siz farkında bile olmadan bir takım bilişim suçlarına karışmış olursunuz. DijitalTeknoloji.Net web adresi olarak sistem performansınızı düşürmeyecek ve sizi zararlı içeriklerden koruyacak ücretsiz Antivirüs programlarını bir araya getirdik.

Moon Secure

Moon Secure Antivirus, ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir antivirüs programıdır. Moon Secure; çoklu virüs arama motorları, internet koruması, Firewall, anlık Antivirüs koruması, rootkit koruması gibi ücretli antivirüs programlarında yer alan tüm özellikleri ücretsiz olarak size sunar.

Moon Secure Antivirüs  İndir

Ainvo Antivirus

Ainvo Antivirus, bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bileşenleri arama ve kaldırmak için izin veren basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır. “Güvenlik analizi” bağlantısını kullanarak kötü amaçlı yazılımları sisteminizde aratabilirsiniz. “Tehdit Saptama” bağlantısından sisteminizde taranıp bulunan zararlı içerikleri listeleyebilirsiniz. “Tehditlere karşı koruyun” bağlantısını kullanarak kötü amaçlı yazılımları sisteminizden silebilirsiniz. Programı kullanmak işte bu kadar basit.

Ainvo Antivirus İndir

ZenOK

ZenOK Antivirüs koruması PC’nize virüs almaz. Sisteminize bulaşacak olası tehlikeler, casus yazılımlar ve trojan tipi yazılımları engeller. Ultra hafif dosya taraması sayesinde kesinlikle sisteminizi yormaz. Gerçek zamanlı koruma sağlar.

ZenOK Antivirüs  İndir

BkavHome

BkavHome Antivirüs programı Cloud Computing Technology kullanarak güvenliğinizi yeni çıkan tehditlere karşıda korur. Key Logger, Truva atı, arka kapı açıklarını kaldırır. Spyware, Adware gibi yazılımlara geçit vermez. Zamanlanmış taramalar yapar. arka plan modunda sessizce çalışır sistemi yormaz. Hafıza taraması yapar. Gerçek-zamanlı Koruma,
Otomatik güncellemeler yapar. USB’den gelecek korumalara karşı korur. Web koruması
kişisel güvenlik duvarı, davranış tabanlı virüsleri algılar. Proaktif koruma, derin tarama ve
hızlı tarama yapar. Kayıt defteri koruması, bellek optimizasyonu, acil kurtarma gibi özelliklere sahip…

BkavHome Antivirüs İndir

CMC Infosec

Ve son olarak CMC Infosec Antivürsü programı, sisteminizi yormayan başarılı ve tabi ki ücretsiz bir yazılım olan bu güvenlik programı ile zararlı yazılımlara geçit vermeyeceksiniz.

CMC Infosec Antivirüs  İndir

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.