İndirme Tamamlanınca Bilgisayarı Kendiliğinden Kapatma

İndirme Tamamlanınca Bilgisayarı Kendiliğinden Kapatma

İndirme (download) işlemi bitince bilgisayar otomatik olarak kapansın istiyorsanız ücretsiz kullanması basit AMP WinOFF adlı yazılım ile bunu yapabilirsiniz. Özellikle büyük boyutlu dosyaları bilgisayarınıza indirirken bu program oldukça işinize yarayacaktır. Bu tür büyük boyut kaplayan dosyaları indirirken siz internette sörf yapamazsınız. Bağlantı hızınız indirme işlemi nedeni ile yavaşlayacaktır. Özellikle video izlerken ve resim açarken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Ancak bilgisayarı kullanmadığınız zamanlarda açık bırakıp indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu tür durumlarda her zaman kapatmak sıkıntı olurdu çünkü bilgisayarın gereksiz yere sürekli açık kalması oldukça zarar verici bir durumdur. Böyle bir risk almamak ve tasarruf edebilmek için bu programı kullanabilirsiniz.

İndirme Sonrası Bilgisayar Otomatik Kapansın

İlk olarak aşağıdaki link yardımı ile AMP WinOFF yazılımını bilgisayarınıza indirmelisiniz. Program bilgisayarı kapatmak için ağ trafiğini denetliyor ve herhangi aktif veri aktarımı olmazsa otomatik olarak bilgisayarı kapatıyor ve enerji israfını önlüyor. Yazılımı sisteminize yükledikten sonra sağ alt taraftaki Network Transfer bölümünden Enabled kutucuğunu aktifleştirin. Input Transfer modunu seçmeniz gerekiyor.

Yapmanız gereken son şeyse yazılım arayüzünde yer alan Activate butonuna tıklamaktır. Yazılım indirme işleminin tamamlandığını tespit ettiğinde sisteminiz otomatik olarak kapatılacaktır.

AMP WinOFF İndirme Linki

http://www.ampsoft.net/utilities/WinOFF.php

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir