Kullanması Kolay MP3 Düzenleyici

Kullanması Kolay MP3 Düzenleyici

Basit ve ücretsiz bir düzenleyicisi olan Trim’i kullanarak müzik dosyalarınızın istemediğiniz kısımlarını atabilir, ses şiddetini arttırabilir, şarkıların başını ve sonunu kırpabilirsiniz. Sabit diskte oldukça az yer kaplayan bu ücretsiz uygulama, ’ler üzerinde değişiklik yaparken herhangi bir kodlama işlemi yapmıyor. dosyalarınız, açma ve tekrar kodlama işlemlerine maruz kalmadığı için kalitede düşüklük yaşanmaz. Windows’un tüm sürümleri altında problemsiz olarak çalışan ve sabit diskte çok az yer kaplayan bu uygulamayı geniş arşivine sahip herkese tavsiye ediyoruz.

MpTrim ile MP3 Düzenleme


MP3 koleksiyonunuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz bir programdır. MpTrim ile MP3’leri kırpabilir – sessiz veya istenmeyen parçaları kaldırır. MP3 ses düzeyini ayarlayabilir. Ses değişimi manuel veya otomatik olabilir (ses düzeyi normalleştirme). Fade-in / Out yani ani başlama / bitiş şeklinde düzeltmeler yapabilir. MP3’leri temizleyebilirsiniz. MP3 dosyasını ne kadar çok işlemiş olursanız olun, müzik kalitesini bozulmadan muhafaza eder, çünkü şifre çözmek / yeniden kodlamak zorunda kalmadan doğrudan MP3 formatında çalışır. Bu da onu çok hızlı kılıyor.

MpTrim adlı ücretsiz program sayesinde bilgisayarınızdaki mp3 formatındaki dosyalarınızın seslerini yükseltip düşürebilirsiniz. Cep telefonunuz şarkıları düşük sesle çalıyorsa bu program tam size göre. Sesleri arttırabilirsiniz, şarkının başlangıç bitişine efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz yerden şarkıyı kesebilirsiniz.

Türü: Ücretsiz
Boyut: 330 KB
Platform: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1 and Windows 10.
Programı İndirme Sitesi: http://www.mptrim.com/mpTrim.zip

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...