Mp3 Ses Yükseltme Programı İndir

Mp3 Ses Yükseltme Programı İndir

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan mpTrim adlı yazılım ile formatındaki müziklerinizin sesini arttırabilirsiniz. Bedava indirip kurulumsuz bir şekilde kullanabileceğiniz yazılım yalnızca 222Kb boyutunda ve Windows 98/Me/NT4/2K/XP/Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemi üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.  Bilgisayarınızdaki ’lerin seslerini yükseltip düşürebilirsiniz. mpTrim basit ve kullanımı kolay editörüdür.

Eğer hoparlörü küçük bir cihazdan müzik dinliyorsanız, cep telefonunuz şarkıları düşük sesle çalıyorsa veya internetten indirdiğiniz MP3 dosyasının sesi düşük kaydedilmişse bu program imdadınıza yetişiyor. Sesleri arttırabilir, MP3 formatındaki müzik dosyanızın başlangıç ve bitişine çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Programın kırpma özelliği de bulunduğundan istediğiniz yerden şarkıyı kesebilirsiniz.

Programı aşağıdaki indirme linkini kullanarak indirebilirsiniz. Kurulum gerekmediğinden mpTrim programını çalıştırıyorsunuz. Programı çalıştırdığınızda karşınıza çıkan ekranının üst menüsünden Open seçeneğine tıklayarak sesini yükseltmek istediğiniz Mp3 dsyasını seçiyorsunuz.

Mp3’ünüzü seçtikten sonra time bölümünü kullanarak MP3 dosyanızdan çıkartmak istediğiniz bölümleri çıkartabilirsiniz. Son olarak alt kısımda bulunan Volume Control bölümünde hareket edilebilir bir imleç göreceksiniz burada bu imleci +6 ile +12 seviyelerine çekiyorsunuz ve Save butonuna tıklayarak kaydediyorsunuz. Eğer eski MP3 dosyanızın değişmesini istemiyorsanız Save As butonuna tıklıyorsunuz ve açılan pencerede dosyanıza bir isim veriyorsunuz. Böylece eski MP3 dosyanızla yeni kaydettiğiniz MP3 dosyanızı kıyaslayabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi İçin: http://www.mptrim.com

mpTrim İndirme Linki: http://mptrim.findmysoft.com/

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir