Sistem Bakım Programı – Ccleaner

Sistem Bakım Programı – Ccleaner

Sistem bakımı, artık dosya temizleyici ve sistem hızlandırıcı optimizasyon yazılımı indir. CCleaner bilgisayarlarına bakım yaparak sisteminin ilk günkü hızına kavuşmasını isteyen kullanıcılar için geliştirilen bir sistem temizleme, optimizasyon ve bakım programıdır. Bu program sayesinde sisteminizi birkaç tıklama ile eski haline getirebiliyorsunuz. Sistem temizliği konusunda dünya üzerinde birçok insanın bir numaralı tercihi olan CCleaner bilgisayarınızı hızlandırmak için kullanmanız gereken en temel bakım araçlarını içerisinde barındırmaktadır.

CCleaner Nasıl Kullanılır

CCleaner Windows işletim sistemleriyle uyumlu olan en başarılı sistem temizleme yazılımlarından birisi konumunda. Yazılımın ciddi bir kullanıcı kitlesi var. Sistem temizleme yazılımı tavsiyelerinde CCleaner’ın adının sıkça geçtiğine şahit olabilirsiniz. Yazılımın başarılı bir kullanıcı arayüzü var. Temizlik süreci ana ekrandan takip edilebiliyor; arayüzde şekilli görseller, ön izlemeler ve görsel efektler bulunmuyor.

CCleaner aracının en beğendiğimiz özelliklerinden birisi CCEnhancer adlı eklenti aracılığıyla yüzlerce programa destek sunacak şekilde geliştirilebilmesi. Sunulan güncellemeler ile CCleaner çok sayıda program ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Yazılımda kullanıcılara temizlik işlemlerine diledikleri klasörleri dahil edebilmeleri olanağı sunuluyor. CCleaner’ın kuruluma ihtiyaç duymadan çalışabilen taşınabilir sürümünün bulunduğunu sözlerimize ekleyelim.

CCleaner İndirme Linki
http://www.piriform.com/ccleaner/download

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir