Sunumları Videoya Dönüştürme Programı

Sunumları Videoya Dönüştürme Programı

Xilisoft to Video Converter adlı yazılım ile daha önceden hazırlanan sunularınızı video şeklinde hazırlayabilirsiniz. Sunular özellikle eğitim ve iş dünyasında sıça kullanılmaktadır. Özellikle Youtube gibi video sitelerinde paylaşıma açmak, cep telefonlarında veya tablet PC’lerde bu slaytları çalıştırmayabileceğiniz için videoya dönüştürüp yayabilirsiniz. Programın güzel bir özelliği de AVI, H.264, WMV, MP4, MOV, HD AVI, HD H.264, HD MPEG-2 TS,: video formatlarını desteklemesidir. Anında istediğiniz cihazına uyumlu formata dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Xilisoft PowerPoint to Video Converter Programının Özellikleri

Yazılım sunum içerisine arka plan müziği ekleyebilir veya içerisindeki müziği tamamen kaldırabilirsiniz. Slaytlar arasındaki zaman aralığını ayarlayabilir ve videoyu dönüştürmeden önce kendi logonuzu ekleyebilirsiniz.

Xilisoft PowerPoint to Video Converter Kullanımı

Programı indirip sisteminize kurduktan sonra çalıştırıyorsunuz ve ana ekranın üst kısmında File buradan da PPT dosyasını yani sununuzu seçiyorsunuz.

Daha sonra yazılım arayüzünde yer alan sağ üst kısmındaki File Name kutucuğuna dosya ismini giriyorsunuz. Video Size bölümünden boyutunu, Video Quality bölümünden de video kalitesini belirleyebilirsiniz. Frame Rate menüsü kullanarak kare / saniye ayarlarını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Xilisoft PowerPoint to Video Converter İndir

http://www.xilisoft.com/powerpoint-to-video-converter.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar