Android Açık Kalan Uygulamaları Kapatma Uygulaması İndir

Android Açık Kalan Uygulamaları Kapatma Uygulaması İndir

Advanced Task Killer adlı bu ücretsiz uygulamasını cihazınıza yükleyerek arka planda açık kalan siz farkında olmadan çalışan uygulamaları kapatan bir uygulamadır. Özellikle cep telefonu kullanıcılarının baş belası haline gelen bu durum oldukça sinir bozucu bir durumdur. Çünkü açık kalan uygulamalar cihazınızı yavaşlattığı gibi bataryanızın ömrünü de kısaltacaktır. İstemediğiniz uygulamaları kapatarak telefonunuzun belleğinde yer açmış olacaksınız böylece cihazınızı hızlandırmış olacaksınız. Advanced Task Killer işletim sistemli cihazlarınıza yükleyebileceğiniz aktif olarak ve arka planda kullanılan uygulamaların sistem verilerinizi tüketmesini önlemek ve şarjınızın kısa sürede bitmesini istemiyorsanız mutlaka yüklemeniz gereken bir uygulamadır.

Android 1.5 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışan uygulama 97kb boyutunda alan kaplıyor. Uygulamayı indirip kurmak sadece birkaç saniyenizi alacaktır ve tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamayı çalıştırdığınızda sisteminizde anlık olarak çalışan uygulamaların bir listesi karşınıza çıkacaktır. Normalde büyün uygulamalar seçili olarak karşınıza çıkıyor. Kill Selected Apps seçeneğine dokunduğunuzda tüm seçili olan uygulamalar kapanır. Burada kapanmasını istemediğiniz bir uygulama var ise üzerine gelip tıklayarak o uygulamanın kapanmasını önleyebilirsiniz.

Advanced Task Killer uygulamasının Widget desteği bulunmaktadır. Widget olarak seçip simgesine tıkladığınızda otomatik olarak açık kalan uygulamalarınızı sonlandıracaktır.

Advanced Task Killer Uygulama İndir

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. Namiq Muhammed dedi ki:

  Teşekkürler. Allah razı olsun. Bu mənə çox lazım idi.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir