Animasyonlu Seyahat Videoları Oluşturma Uygulaması

Animasyonlu Seyahat Videoları Oluşturma Uygulaması

Seyahatlerinizi etkileyici animasyonlarla paylaşın. Instagram için animasyonlu seyahat videoları oluşturabilirsiniz. Travelboast uygulamasıyla yaptığınız yolculukları animasyonlu olarak gösterebilirsiniz. Özellikle yazın tatil zamanın gelmesiyle bir çok kullanıcı seyahat etmeye başlayacaktır. Yaptığı yolculuğu animasyonlu bir şekilde göstermek isteyenler için harika bir ücretsiz bir uygulama. Bu uygulama, özellikle sosyal medya platformlarında, özellikle Instagram’da, yolculuklarınızı etkileyici bir şekilde sergilemek isteyen kullanıcılar için tasarlanmış.

TravelBoast: My Journey Routes Uygulama Özellikleri

TravelBoast: My Journey Routes, seyahatlerinizin rotalarını animasyonlu videolar olarak oluşturmanızı ve paylaşmanızı sağlayan bir mobil uygulamadır. Kendi seyahat rotalarınızı oluşturabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz rotalar, seçilen taşıma aracına göre animasyonlu bir harita üzerinde gösterilir. Ayrıca size sunulan emojiler ile görsel zenginliği artırabiliyorsunuz. Yaptığınız animasyonu video olarak kaydedebiliyorsunuz.

TravelBoast Nasıl Kullanılır

İlk olarak linkler yardımı ile uygulamayı indirip kuruyorsunuz. Uygulamayı açtığınızda Start Point (Başlangıç Noktası) seçeneğini seçip Destination (Varış Noktası) bölümlerine konumları girin.

Harita üzerinde çizgi halinde rotanız çıkacaktır. İsterseniz çizgiyi esnetebiliyorsunuz. Daha sonra Başlangıç Noktasındaki araç ikonuna tıklayıp arabanızın simgesini değiştirebilirsiniz. Örneğin uçak ya da otobüs seçebilirsiniz.

Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra Play tuşuna basarak animasyonunuzun oluşmasını bekleyin, ön izleme ile aracın gidişini görebilirsiniz. Save video to camera roll butonuna tıklayarak videonuzu indirebilirsiniz.

TravelBoast: My Journey Routes İndirme Linkleri