Android Bilgisayar Üzerinden Mesajlaşma Uygulaması

Android Bilgisayar Üzerinden Mesajlaşma Uygulaması

Bilgisayarınız ile Android işletim sistemli cep telefonunuza gelen mesajları okuyabilir, mesaj gönderebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için Google Chrome tarayıcının bilgisayarınızda yüklü olması gerekiyor. MightyText adlı uygulamayı Android işletim sistemli cep telefonunuza da attıktan sonra geriye tek bir şey kalıyor PC ile bağlantı kurmak, artık Google Chrome internet tarayıcınız ile Android işletim sistemli cep telefonunuz üzerinden kısa mesaj atabilir ve gelen mesajları okuyabilirsiniz.

İlk yapmanız gereken bilgisayarınıza Google Chrome tarayıcısını bilgisayara yüklemelisiniz. Google Chrome yüklemek için buraya tıklayınız. https://www.google.com/chrome

Google Chrome internet tarayıcısını bilgisayarınıza yükledikten sonra çalıştırınız. Sağ üst kısımda bulunan İngiliz anahtarı sembolüne tıklayınız. Açılan menüden “Seçenekler” tıklıyorsunuz. Seçenkeler sekmesine tıkladığınızda yeni bir pencere açılacaktır sol tarafta “Uzantılar” seçeneğine tıklıyorsunuz ve “Daha fazla uzantı edinin” linkine tıklıyorsunuz.

Chrome Web Mağazası bölümünde “Mağazada arama yap” kısmına MightyText yazın ve aratın, “Send/Receive SMS Text Messages” uzantısını Chrome’a Ekle ile ekleyiniz.

Android için uygulama yüklemelerini yaptıktan sonra, bağlantı kurmak için Google hesabı seçmelisiniz. Uygulamanın çalışması için Android v2.2 veya üst sürümlerinden biri ve Wi-Fi teknolojisi gerekmektedir. Android cep telefonu için MightyText uygulamasını aşağıdaki linkten indiriniz.

MightyText – SMS from Computer

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.