Android Cihaz Kamerası İle PDF Yapma

Android Cihaz Kamerası İle PDF Yapma

Android işletim sistemli bir cep telefonu veya Tablet PC’ye sahipseniz ve elinizdeki dokümanları PDF haline getirmek istediğinizde bir tarayıcıdan taratmadan cihazınızın kamerası ile fotoğraflayarak PDF dokümanı haline getirebilirsiniz. Uygulama size hızlı bir şekilde PDF oluşturma imkanı veriyor. Yazmış olduğunuz yazıları veya çeşitli evrakları fotoğraflayarak kendi E-Kitabınızı oluşturabilirsiniz.

Daha öncede Windows işletim sistemi için geliştirdiği PDF okuyucuyu ücretsiz olarak kullanıcılara sunan Foxit firması şimdide Android işletim sistemi için ücretsiz uygulamalar sunan Foxit firmasının bu ücretsiz uygulamasının adı ise Foxitware PDFCamera’dır.

Foxitware PDFCamera adlı uygulama JPG, BMP, PNG, GIF, JPEG, DIB dosya formatlarını desteklemektedir. Oluşturmuş olduğunuz PDF dokümanlarını birleştirerek Mail olarak gönderme imkanına sahipsiniz. Uygulama ile oluşturduğunuz PDF’e yeni isim verebilir, PDF dosyalarını silebilme, birleştirebilme ve harici kart içerisinde yer alan resimleri kullanabilme imkanına sahipsiniz.

Foxit PDF Camera İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxit.android.shot2pdf

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.