Android Fotoğraf Şişmanlatma Uygulaması İndir

Android Fotoğraf Şişmanlatma Uygulaması İndir

Android işletim sistemli cihazınız var ise FatBooth adlı ücretsiz uygulama ile kilolu halinizi görebilirsiniz. Cihazınız ile fotoğrafını çekeceğiniz arkadaşınızın yüzünün belli bölgelerini otomatik olarak işaretleyen FatBooth uygulaması yüzü şişmanlatıyor. Arkadaşlarınıza şaka yapabileceğiniz bu uygulama ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda anında paylaşabilirsiniz.

FatBooth, fotoğraflarınızı şişmanlatan bir uygulamadır. FatBooth uygulaması Android Market üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Aileniz, arkadaşlarınız veya iş arkadaşlarınızın fotoğraflarını FatBooth ile şaka yapmak oldukça kolay, yaptığınız değişikliği e-posta, Facebook, Twitter aracılığıyla anında arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınızın kamerası ile çekilen fotoğrafları veya fotoğraf galerisinde bulunan fotoğraflarınızı şişmanlatabilirsiniz.

FatBooth uygulamasını kullanabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız yok, çünkü uygulama bağlantı olmadan da çalışabiliyor.

FatBooth Uygulaması İndir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.piviandco.fatbooth

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.