Android için Bilgisayarsız Yedek Alma Uygulaması

Android için Bilgisayarsız Yedek Alma Uygulaması

Android işletim sistemli bir cihaza sahipseniz ve tüm verilerinizi düzenli olarak yedek almak istiyorsanız bir bilgisayara sahip olmanıza gerek yok, çünkü bu uygulamalar sayesinde Androidli cihazınızdaki rehberinizi, mesajlarınızı, resimler, videolar ve tabi ki uygulamalarınızı düzenli olarak yedekleyebilirsiniz. Bunun için bir hafıza kartına sahip olmanız yeterlidir. Böylece sis sisteminizi sıfırlasanız dahi hafıza kartına atmış olduğunuz yedeğinizi geri yükleyerek uygulama ve oyunlarınıza tekrardan kavuşabilirsiniz. Tanıtacağımız bu uygulamaların güzel bir yanı da ücretsiz olmalarıdır.

Bilgisayar Olmadan Android Yedeklemek

App Backup & Reinstall

App Backup & Reinstall, bu uygulama Android tabanlı cihazlarınızı daha önce satın aldığınız ve yüklediğiniz uygulama ve oyunları hafıza kartına yedekleyebiliyorsunuz. Böylece yedeğini almış olduğunuz uygulamayı tekrardan hafıza kartından kolaylıkla yeniden yükleyebilirsiniz. Böylece herhangi bir bilgisayara ihtiyaç duymamış olursunuz. Uygulamanın güzel bir özelliği de yedekleme yaparken uygulamalar, oyunlar gibi çeşitli gruplandırmalar yapabiliyorsunuz.

App Backup & Reinstall İndir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=tw.nicky.AppBackupReinstall

Mobile Backup II

Mobile Backup II oldukça basit bir arayüze sahip. Rehber, SMS’ler ve arama kayıtlarını SD karta yedekleme olanağı sunan uygulama ücretsiz kaliteli uygulamalardan bir tanesidir. Uygulama yedekleri doğrudan hafıza kartının içerisine depoluyor. Uygulama hızlı ve basit bir yedekleme sunuyor. Yedekleme verilerini hafıza kartında saklayabileceğiniz gibi yine hafıza kartını farklı bir cihaza takarak verilerinizi başka bir cihaza aktarabilirsiniz.

Mobile Backup II İnidir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=mobilehome.backup

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...