Android için Sonsuz Kule Savunma Oyunu

Android için Sonsuz Kule Savunma Oyunu

Infinite Tower Defense adlı oyunu işletim sistemli akıllı cep telefonu ve Tablet PC’lerinize ücretsiz olarak yükleyip oynayabilirsiniz. Burada amacınız uzay üstünüzü korumaktır. Rakiplerine göre oyun çok daha farklı bir platformda geçiyor. Ve savunma yapmak için diktiğiniz silahların atak hızı, hasar gücü, menzil ve hedefleme zamanına kadar tüm detaylarını görebiliyorsunuz. Düşman kalabalık bir şekilde size saldırıyor. Yeni seviyeler ve yüzlerce küresel yükseltme kilidini açarak farklı türde kuleler oluşturuyorsunuz. Yüksek dalgayı elde etmeye çalışın!

Infinite Tower Defense Oyunu


Oyun uzayda geçtiği için atmosferde uygun tasarıma sahip. Kule Savunma oyunları arasında en kapsamlı olanıdır. Tamamen ücretsiz olan oyunda bölümleri geçtikçe kilitli olan bölümleri açıyorsunuz. Size verilen para ile silahları alacak ve güçlerini artıracaksınız. Infinite Tower Defense oyunu strateji oyun kategorisinde bulunuyor. Savaş konulu farklı oyunlardan biri, kuleleriniz ile düşmanlara geçit vermemeniz gerekiyor.

Oyunu ilk açtığınızda dil seçenekleri karşınıza çıkıyor. Daha sonra kısa bir tanıtım turuna katılıyorsunuz. Oyuna başladığınızda size belli bir bütçe veriliyor. Bütçeyi de doğru kullanmalısınız. Çünkü savunma silahları paralı, bunun yanı sıra özelliklerini de artırmak ücretli, gerekli stratejiyi yaptıktan sonra bölümleri geçtikçe para kazanıyorsunuz. Bir sonraki bölüme daha güçlü giriyorsunuz.

Android için infinitode İndirme Linki

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.prineside.tdi

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Biraz eski bir ürün ölü piksel testi yapın....
  • Ayalin:Merhaba; Nikâh cd sinde % 52 de kalıp kendisi kap...
  • bulent:ne vardi sanki icinde kapat git...
  • Çağatay Can:merhabalar ekran karşısında 15 dk kalayım hemen g...
  • Yasemin Dilan:Faydalı programlar, teşekkürler. usb virüs temizle...
  • melda taptık:blogcu.com da şifremi ve kullanıcı adımı hatırlamı...
  • Hero_emiya:Ben notebookumu açıp temizledim fakat temizleme so...
  • toygar:kapatılan face hesaplarını açan varsa benimle ilet...