Android İçin Ücretsiz Ofis Uygulaması İndir

Android İçin Ücretsiz Ofis Uygulaması İndir

Android için ofis programı indir, Android işletim sistemleri için Office programı yükle, Android Office uygulaması yükle. Android işletim sistemleri Tablet PC ve akıllı cep telefonları aracılığı ile yaygınlaştı. Özellikle iş amaçlı kullananlar ve öğrenciler arasında kullanımı artan Android işletim sistemi için kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Kingsoft Office adlı ücretsiz Android uygulaması ile tüm ofis yazılımlarını sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Android 2.1 ve üzeri işletim sistemlerinde sorunsuz çalışan yazılım 13MB boyutunda olduğundan hızlıca yükleyebilirsiniz.

Kingsoft Office Uygulamasının Özellikleri

Android işletim sistemi artık günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Özellikle mobil işletim sistemi pazarında Android işletim sistemi oldukça önemli bir yere sahip. Android işletim sistemli bir cihaza sahipseniz bu uygulama sayesinde ofis dokümanlarını görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olan Kingsoft Office uygulaması kolay bir kullanım sunuyor. Uygulama DOC / DOCX / TXT / XLS / XLSX / PPT / PPTX / PDF dosyalarını ve 23 çeşit dosyayı desteklemektedir. Bunların yanız sıra uygulama DOC, DOCX, XLS, XLSX dosyalarını ise oluşturabiliyor.

Android-Ofis-Uygulamasi

Uygulamanın özellikler arasında özel dosya yönetimi çoklu belge görüntüleme ve geçiş desteği bulunuyor. Sayfa düzeni veya web düzeni belgeleri görüntülemek ve düzenleyebilmek, bookmark ve hızlı konumlandırma özellikleri ve belgeleri pdf olarak kaydedebilme özeliği bulunuyor. Uygulama yazım denetimi yaptığı gibi yazdırma özelliği, manuel boya, yorum ve revize yapabiliyor. Kalın, italik, altı çizili, yazı tipi, renk, hizalama, tablolar, hizalama, üstbilgi, altbilgi, sözcük sayımı, değiştirmek ve bulmak, tam ekran dahil olmak üzere zengin biçimlendirme özelliklerine sahip.

Kingsoft Office uygulaması taşıma, döndürme, silme gibi resmi özelliği bulunuyor. Grafik nesneleri çeşitli görüntüleme, denklemi, sembol, sayı ve tablolar bulunuyor. Filtre, sıralama, hücre, dolgu, bulmak ve değiştirmek, şal, biçim boyacısı, bölmeleri dondur, otomatik toplam özellikler, vb dahil. Genel, sayısal, tarih, metin, hizalama, yazı tipi boyutu ve diğer faydalı özellikleri dahil. Ekran grafikler ve tablolar, slayt düzeni özelliği, oyun modları ve lazer işaretçisi ekran çeşitleri bulunuyor. Harici bluetooth klavye ve usb klavye girişi, klavye kısayolları desteği (ctrl-c, ctrl-v, ctrl-s, vb.), şifreli belge, masaüstü widget desteği bulunuyor.

Kingsoft Office Uygulaması İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.