Android için Yüksekten Atlama Oyunu İndir

Android için Yüksekten Atlama Oyunu İndir

Android için gökyüzünden atlama oyunu yükle, yukarıdan aşağı atlama oyunu . Eğer Android işletim sistemli cep telefonu yada sahibiyseniz Death Drop adlı oyun ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Aşağı atlama tahtaya düşme oyunu olan bu oyun zengin görseller içeriyor. Gökyüzünden aşağı doğru atlayan kahramanımızı doğru noktaya düşürmek tamamen sizin elinizdedir. Basit fakat bir o kadar eğlenceli olan bu oyun ile çok farklı bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Kullanıcılara sunulan bu oyun sadece küçüklerin değil aynı zamanda büyüklerinde çok hoşuna gidecek bir oyundur.

Death Drop Yukarından Düşme Oyunu

Oyunda deneyimi geliştirmek ve keyifli bir atmosfer yaratmak adına gizli objeler, tehlikeli görevler, patlamalar ve daha pek çok eğlenceli aksiyon bulunuyor. Dondurma arabalarını, parklardaki bankları, ağaç dallarını kırarak ilerlemeli ve bonusları toplayarak puanınızı artırmalısınız. Oyun grafik bakımından oldukça renkli ve eğlenceli diyebiliriz. Death Drop yani ölüm atlayışı adlı bu gökyüzünden atlama oyununu Android cihazlar için tasarlanmıştır.

Death-drop-oyun-goruntusu

Death Drop tamamen eğlence üzerine tasarlanmıştır. Oyun severlere farklı ve keyifli bir deneyim yaşatma üzere tasarlanmış olan Death Drop’ta gökyüzünden aşağıya doğru atlayış gerçekleştiren bir karakteri kontrol etmek üzerine tasarlanmıştır. Amacınız oyuncuyu hedef tahtasına düşürmeyi sağlamaktır.

Death Drop İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fluik.Splat

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar