seo dersleri

Android İle Bilgisayar Kontrol Etme

Android İle Bilgisayar Kontrol Etme

Android işletim sistemli cihazınız ile bilgisayarınıza hükmedebilirsiniz. AndroMouse adlı Ücretsiz yazılım ile Abdroid işletim sistemine sahip cep telefonunuzu kablosuz mouse ve klavyeye olarak kullanabilirsiniz. Cihazınızın Wireless veya Bluetooth bağlantı özelliğini kullanarak Android işletim sistemli telefonunuz ile bilgisayarınızı istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Bu program ile uzak bir noktaya oturup bilgisayarınızı rahatlıkla kullanmanıza imkan verir. Özellikle film keyfi yaparken koltuğunuzun başından kalkıp bilgisayarınızın başına geçmenize gerek kalmayacak. Her şeyi Android işletim sistemli cep telefonunuzdan halledebileceksiniz.

Yapmanız gereken ilk iş Andromouse adlı ücretsiz uygulamayı cep telefonunuza yüklemek olmalıdır. Daha sonra ise AndroMouse Desktop uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurmalısınız. Bilgisayarınıza indirdiğiniz AndroMouse Desktop uygulamasını çalıştırın ve karşınıza çıkan IP adresini bir kenara not ediniz. Daha sonra ise telefonunuzdan AndroMouse adlı uygulamayı çalıştırınız. Karşınıza çıkan ekrandan Wi-Fi seçeneğini seçmelisiniz. Daha sonra ise kenara not ettiğiniz IP adresini telefona girip “Connect“e tıklıyorsunuz. Artık bilgisayarınızın kontrolü Android işletim sistemli cihazınıza geçmiştir.

Android Mouse And Keyboard

AndroMouse Desktop

"Android İle Bilgisayar Kontrol Etme" Başlıklı Konu İçin 5 Yorum Yapıldı.

 1. onur aksüt dedi ki:

  bence güzel bir uygulama ben denedim gayet güzel çalıştı eline sağlık.
  iyi geceler.

 2. erdal dedi ki:

  ben uygulamayı indirdimm ıp adresini açtım ekledimm amaa telefonumdann fareyi oynatamadımm yanii etkiilii olmadı yalnış bişee varr ?

 3. eray dedi ki:

  mausem kablosuz !!! gereksiz

 4. emre dedi ki:

  tesekkurler su yazıyı bıle o programla yazdım

 5. ercan dedi ki:

  hocam merhaba

  yukarıda yazdıklarınızı yaptım ama bir sorun var
  bilgisayarımda güncel java yüklü olmasına rağmen masaüstü uygulamasını indirip açmak istediğimde hiç birşey olmuyor birlikte aç yoluyla denemediğim java uygulaması kalmadı ama açılmadı bi yardımcı olabilirmisiniz?

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner