Android Kız Arkadaşa Otomatik Mesaj Gönderme Uygulaması

Android Kız Arkadaşa Otomatik Mesaj Gönderme Uygulaması

Android işletim sistemli cep telefonunuzdan otomatik olarak SMS yollayabilirsiniz. Özellikle birine bir şey hatırlatmak istediğinizde yada kız arkadaşınızı mesajsız bırakmak istemiyorsanız bu uygulama tam size göre, BroApp adlı bu uygulama belirli aralıklarla sizin seçtiğiniz saatlerde otomatik mesaj yollamaktadır. Bu sayede artık sevgilinizin “sen beni artık hiç sevmiyorsun, baksana gün içinde hiç mesaj atmadın” gibisinden serzenişlerinden kurtulmuş olacaksınız. Tabi ki sadece bununla yetinmeyin daha pek çok amaç için kullanabilirsiniz.

BroApp Uygulaması İle Otomatik Mesaj

BroApp uygulamasının arayüzü oldukça sade ve basittir. Kolay kullanılabilir olan bu uygulama ile gerekli ayarları yaptıktan sonra ne zaman mesaj göndereceğinizi de seçiyorsunuz. Ayrıca kız arkadaşınızla aynı ortamda bulunduğunuzda mesaj göndermeyi bırakıyor ve böylece yanlış anlaşılmaları önleyebiliyorsunuz. Eğer kız arkadaşınız BroApp hesabınızı keşfedecek olursa size bir e-posta göndererek uyarabilmesi sayesinde hoş olmayan durumlardan kurtulma şansınız oluyor.

İçeriğinde bulunan İngilizce hazır mesajları kullanmak yerine kendi mesajlarınızı da yazabildiğiniz için ilişkinize özel bir mesajlar listesi oluşturabilirsiniz. Hem SMS gönderebilen hem de WhatsApp üzerinden mesajlar gönderebilirsiniz. Tamamen bedava olan bu uygulamanın en güzel yönlerinden biri de Türkçe dil desteğinin olmasıdır. A

BroApp Uygulaması İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.broapp.app

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.