Android Müzik Stüdyosu Uygulaması

Android Müzik Stüdyosu Uygulaması

işletim sistemli akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerde kullanabileceğiniz müzik stüdyosu uygulamasında Piyano, Gitar, Davul Seti, Bas, Çok Parçalı Sentezleyici gibi pek çok müzik enstrümanı bulunuyor. Ücretli müzik programlarına iyi bir alternatif olan Walk Band uygulama ile eğlenceli müzikler yapabilirsiniz. Pek çok enstrümanı kullanarak kendi müziğinizi oluşturun. Kısaca işletim sistemli cihazlar için müzik besteleme uygulamasıdır. Google Play Markette bilinen en iyi müzik kayıt ve müzik yapım uygulamalarındandır.

Walk Band Nasıl Kullanılır

Android işletim sistemli cihazlarda çalışan Walk Band adlı uygulama, enstrümanların simülatörünü sunuyor. Uygulama ile kendi parçalarınızı hazırlayabilir, bunları kaydedip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Piyano, Gitar, Davul Seti, Bas gibi birçok enstrümanı gerçekçi ses tonlarıyla kullanabilirsiniz. Çeşitli enstrümanlar ile yaptığınız kayıtları birleştirip, kendi parçalarınızı hazırlayabiliyorsunuz. Uygulamanın güzel bir yanı ise müzik ile uğraşanlar için müthiş bir özellik eklenmiş olmasıdır. Oda USB bağlantı birimi üzerinden MIDI klavye desteği sunmasıdır. Yapmanız gereken tek şey OTG kablosu alıp müzik aletlerinize bağlamaktır. Walk Band ile çalmayı deneyebileceğiniz yetmiş tane daha önceden yüklenmiş şarkıyı da içeriyor. İlk çalmaya çalıştığınızda size karmaşık gibi gelebilir. Fakat uygulamaya alıştıkça çok daha iyi müzikler çalabileceğinizi görürsünüz.

Perfect Piano’da görünen klavyenin yanı sıra, Walk Band içindeki ‘bateri takımını’ ya da gitarı da çalabilirsiniz. Bu enstrümanların her birinin kendine has özelliği ya da esprisi vardır; fakat genelde herhangi birini çalmak basittir. Müzik yapma konusunda daha önceden tecrübeliyseniz tek başınıza bir müzik grubu oluşturabilir yada grup müzikleri yapabilirsiniz.

Walk Band Müzik Stüdyosu
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamestar.pianoperfect

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Bir işlemcinin saniyede gerçekleştirebileceği maks...
  • umit:saat hızı nedir?...
  • deryaozarslan:merhaba bende ıkı senedır bu olayı yasıyorum ben h...
  • onur:bende aynınseylerı ıkı yıldır yasyorum aklımdakı d...
  • Merve:Benim facebook hesabım durduk yere kapatıldı 1 haf...
  • mehmet:çok teşekkür ederim acayip işime yaradı. tertemiz ...
  • Serdar:Arkadaşlar hakımda yalan yanlış calıştıgım şirkete...
  • admin:Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?...
  • admin:Bataryanın modeline bağlı...