Android Park Edilen Aracı Bulma Uygulaması İndir

Android Park Edilen Aracı Bulma Uygulaması İndir

Android için arabanızı park ettiğiniz yeri bulma uygulaması olan Park Me Right Car Locator adlı ücretsiz uygulamayı sizlere sunuyoruz. Özellikle büyük şehirlerde yaşıyorsanız dev otoparklara arabanızı park ettiğinizde nereye park ettiğinizi unutmanız gayet doğaldır. Bunun en büyük nedeni kafanızı kurcalayan onca şey arasında park ettiğiniz yerin numarasına bakmak aklınıza gelmeyebilir. İlk park ettiğinizde otopark boş siz geldiğinizde dolmuşsa işte işiniz o zaman çok zordur. Ancak Androidli bir cihaza sahipseniz Park Me Right Car Locator uygulamasını yükleyerek bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Park Me Right Car Locator Nasıl Çalışır

Park Me Right Car Locator adlı uygulama yalnızca 2.3MB alan kaplamaktadır ve tamamaen ücretsizdir. Park Me Right Car Locator cihazınızın GPS özelliğini kullanarak aracınızı park ettiğiniz yeri haritadaki konumunu işaretliyor ve park yerini tekrar aradığınızda haritaya bakarak anında görebilirsiniz.

Park Me Right Car Locator Nasıl Kullanılır

Arabanızı park ettiğiniz yerde Park Me Right Car Locator uygulamasını çalıştırıyorsunuz ve “Save” yazan butona tıklıyorsunuz. Bu şekilde uygulama ile arabanızın haritadaki konumunu işaretlemiş oluyorsunuz. İşinizi bitirdiğinizde tekrar aracınızın başına döneceğiniz zaman Park Me Right Car Locator uygulamasını çalıştırıyorsunuz ve “Find Car” butonuna tıklıyorsunuz. butona tıkladığınız anda Google haritası açılacak ve haritada hem sizin bulunduğunuz yer hem de aracınızı park ettiğiniz yer işaretli olarak karşınıza çıkacaktır. Google haritası sizi vereceği komutlarla yönlendirecek ve doğrudan aracınıza götürecektir.

Bu özelliği araç parkı yerine farklı amaçlar içinde kullanabilirsiniz. Örneğin bilmediğiniz bir yere gittiniz ve o an gözünüze bir restoran kestirdiniz. O konumu işaretleyerek daha sonra yemek yemek istediğinizde kolayca restorana gelebilirsiniz.

Park Me Right Car Locator uygulamanın ekstra bir özelliği de otoparka girdiğinizde aracınızı park etmek için uygun bir boşluk yeri bulmasıdır. Uygulama ile işaretlediğiniz konumu Facebook ve Twitter gibi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Park Me Right: Car Locator İndir:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.parkmeright

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar