Android Uygulamaları ve Dosyalar Nasıl Yedeklenir

Android Uygulamaları ve Dosyalar Nasıl Yedeklenir

işletim sistemi giderek daha fazla kişiye ulaşmakta, özellikle akıllı cep telefonu ve tablet PC’lerde en çok tercih edilen işletim sistemi olmayı başarmış durumdadır. işletim sistemi kullanıcıları ücretsiz uygulamalardan yararlandığı gibi ücretli uygulamaları da satın almaktadırlar. Bu uygulamalar düşük fiyatlı olup sürümden kazanmaktadırlar. Ancak cihazınıza olası bir virüs bulaşması veya sisteminizin aşırı yavaşlayıp donmalar nedeni ile format çekmek isteyebilir veya fabrika ayarlarına geri almak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda satın aldığınız tüm uygulamalar silinecektir ve tekrardan satın almanız gerekecektir. Şimdi tanıtacağımız ücretsiz uygulama ile işletim sistemli cihazınızdaki tüm verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

My Backup Pro adlı ücretsiz uygulama ile uygulamalar, oyunlar, mesajlar, rehber ve daha pek çok hayati önem taşıyan verilerinizi yedekleyebilme imkanına sahipsiniz. Program yedekleme işlemlerini isterseniz SD kartınıza isterseniz E-Posta adresinizde kayıtlı tutuyor. Bizim size tavsiyemiz virüs bulaşmaları ve olası çökmelere karşı verilerinizi E-Posta adresinize göndermeniz.

Verilerinizi sadece birkaç tık ile yedekleyebilir ve yedeklerinizi geri yükleyebiliyorsunuz. DijitalTeknoloji.Net web sitesi olarak bizim size diğer tavsiyemiz ise bu uygulamayı yedek alacağınız zaman sisteminize kurmanız ve yedekleme işlemi bittikten sonra programı sisteminizden kaldırmanızdır. Olası bir durumda sisteminize almış olduğunuz yedek dosyasını geri yüklemek istediğinizde uygulamayı cihazınıza tekrar yükleyerek yedeğinizi yükleyebilirsiniz.

 

Uygulamamızın indirme linki: My Backup Pro

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir