Android ve iOS için Canlı Uçak Takip Uygulaması

Android ve iOS için Canlı Uçak Takip Uygulaması

, iPhone ve iPad için gerçek zamanlı Canlı olarak dünya üzerindeki kayıtlı uçakların konumlarını ve rotalarını izleyebilirsiniz. Bu uygulama uçuş ve uçak takibi uygulamasıdır. Birini beklediğiniz zaman uçağı indimi yada uçak kalkacağı yerde rötar yaptı mı anında öğrenebilirsiniz. Hava alanına kaç dakikası kaldığını hatta havadaki güzergahını görebilirsiniz. FlightRadar24 Free adlı uygulama, Uygulamanın kullanıcılara yansıttığı veriler zaten uzun yıllardır havacılık meraklılarının kullandığı resmi web sitesinden çekiyor ve anlık olarak doğru bilgileri aktarabiliyor.

FlightRadar24 Free – Canlı Uçuş ve Uçak Takibi

Uygulamayı açtığınızda fark edebileceğiniz gibi tüm dünya haritası açılır ve bu harita üzerinden uçaklar tek tek görünür. Her ne kadar ABD üzerindeki uçakların hareketlerinde beş dakikalık gecikme yer alsa da, uçakların havayolu bilgileri ile işaretlerini de görebiliyorsunuz. Hava trafiğini gerçek zamanlı olarak takip edebileceğiniz bir uçuş izleme uygulaması olan bu uygulama ile uçağın geçtiği rotayı görebiliyorsunuz. Sadece telefondan değil flightradar24.com sitesine girerek Web site üzerinden de izleyebilirsiniz.

Uçakların anlık uçuşlarını görebileceğiniz uygulama size rehber olacaktır. Hangi Uçağın nerede olduğunu ne zaman varacağını görebilmek sizi büyük bir yükten kurtaracaktır. Dünyanın neresinde olursa olsun hareket halinde olan tüm uçakların yerini anında bu harika uygulamayla görebilirsiniz. Uçak bilgisi, rota çizelgesi, uçak tipi, irtifa, varış süresi, uçuş numarası, pilot gözünden 3d görüntü, yolcu sayısı, bekleme süresi ve gideceği mesafeyi size sunuyor.

Özellikle anlamsızca beklemeye son veren bu uygulama, uzaklardan gelecek olan sevdiklerinizin uçağını İnternet bağlantınızın olduğu her yerden takip edebilecek, hava koşulları veya başka sebeplerden dolayı oluşan rötarlara karşı, size zaman kaybı yaşatmayan ve saatlerce beklemekten kurtaracaktır.

Flightradar24 Free İndirme Linki: https://www.flightradar24.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir