Cep Telefonu ve Tablet PC için Ücretsiz Hayvan Sesleri Uygulaması

Cep Telefonu ve Tablet PC için Ücretsiz Hayvan Sesleri Uygulaması

Android işletim sistemli cep telefonu Tablet PC, İOS için iPhone ve cihazlarına yükleyebileceğiniz ücretsiz hayvan sesleri uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Cihazınızı oynaması için çocuğunuza veriyorsanız onların zihinsel gelişimi ve hayvanları tanıması için geliştirilmiş bu uygulama ile hayvanların seslerini gerçekte olduğu gibi orijinal halleriyle dinleyebilirsiniz. adındaki bu uygulama sayesinde bu işlemi yapacağız. Uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi asıl görevi aklınıza gelebilecek her türlü hayvanın sesini çıkarmaktır. Fakat sadece bununla da yetinmiyor, aynı zamanda sesini verdiği hayvanın fotoğrafını ve adını da gösteriyor.

Animal Sounds Uygulaması

Çocuklarına hayvanların isimlerini ve seslerini öğretmek için kullanabileceğiniz uygulama, aynı zamanda onlarla birlikte eğlenceli zaman geçirebilmenizi sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulama içerisinde pek çok hayvanın sesine yer verilmiş. Çocuklarınıza hayvan sevgisi ve bilgisi kazandırmak için mutlaka denemeniz uygulama sayesinde hayvanların görüntülerini ve isimlerini de çocuklarınıza öğretebilirsiniz.

Kendi kartlarınızı ekleyerek ses kaydınızı koyabilirsiniz
100’den fazla özel olarak seçilmiş fotoğraf
8 farklı oynama modu
Düzenlenebilir yazı türü, tipi ve boyutu
Değiştirilebilir oyun hızı
İstediğiniz hayvan kartlarını silebilme

Animal Sounds uygulamasının boyutu 33.2 MB olmakla birlikte kullanıcılara tamamen ücretsiz sunulmaktadır. Bu hayvan sesleri programını kullanarak ister eşe dosta şakalar yapabilir, ister çocukları neşelendirebilir ya da sadece hayvanlar ile ilgili faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

iOS için Animal Sounds – Fun Toddler Game İndir
https://itunes.apple.com/tr/app/animal-sounds-fun-toddler/id445259736

Android için Animal Sounds İndir
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbp.animalsounds

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar