8:01 pm - 26 Ekim 2016, Çarşamba

Cep Telefonuyla E-Kitap Nasıl Oluşturulur

Cep Telefonuyla E-Kitap Nasıl Oluşturulur

Akıllı telefonunuzla kendi E-kitaplarınızı oluşturabilirsiniz. Android işletim sistemli ve İOS işletim sistemli cep telefonunuz yada Tabletiniz ile kendi PDF dosyalarınızı oluşturabilir cihazınız ile çektiğiniz fotoğrafları ekleyebilir kendi online dergilerinizi oluşturabilirsiniz. Uygulamalar ile taramalar yapabilir çeşitli online hizmetleri ekleyerek çok daha kullanışlı bir PDF dergisi oluşturabilirsiniz. Android işletim sistemli cep telefonları için Foxit PDF Camera uygulaması, İOS işletim sistemli cihazlar içinse DocScanner PRO uygulamasını inceleyiniz.

Android İşletim Sistemi İçin E-Kitap Oluşturucu

Windows işletim sistemi için kullanışlı bir PDF okuyucu yazılımı da bulunan Foxit firmasının Android tabanlı akıllı telefonlar için kullanıma sunduğu Foxitware PDFCamera uygulaması telefonunuzun kame¬rasıyla çektiğiniz fotoğraflardan PDF do¬kümanı oluşturmanızı sağlıyor. Ücretsiz olan uygulama cihaz üzerindeki JPG, BMP, PNG, GIF, JPEG, DIB dosyalarını da kullan¬ma olanağı sunuyor. Oluşturulan PDF do¬kümanlarını birleştirme ve e-posta eki ola¬rak gönderme imkanı da mevcut. Uygula¬ma ile elinizdeki kitap ve dergilerden PDF uzantılı kendi e-kitap ve e-dergilerinizi oluşturabilir ve boş zamanlarınızı bu ya¬yınları okuyarak değerlendirebilirsiniz.

Foxit PDF Camera İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxit.android.shot2pdf

Apple İOS İçin Doküman Oluşturucu

DocScanner PRO kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bir çok profesyonel hizmet sunan uygulama doküman tarama uygulamasıdır. Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi de sunduğu pek çok özelliğe rağmen bunları temiz ve anlaşılır bir arayüzde sunmasıdır. Bu nedenle kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. DocScanner PRO uygulaması PDF, PNG ve JPEG dosya formatlarını desteklemektedir. Otomatik tarama özelliği, kategoriler oluşturabilme, taranan belgelere not ekleyebilme, otomatik doküman düzeltme fonksiyonu, konum bilgisi ekleyebilme, çözünürlük ayarlayabilme ve özel bilgilerinizi koruma altına alabilmeniz için şifreleyebilme özellikleri bulunuyor.

DocScanner PRO İndir

https://itunes.apple.com/us/app/docscanner-pro/id669943429?mt=8

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner