En iyi Hava Durumu Uygulaması

En iyi Hava Durumu Uygulaması

Andrıoid, iOS ve Windows Phone için en etkili hava durumu uygulamasını hemen indirin. Androidli ve tabletlerinizi yanı sıra iPhone, iPod Touch Ve cihazlarınıza hemen yükleyip hava durumun tüm detaylarıyla öğrenebileceğiniz ücretsiz, yüksek puan alan kaliteli uygulamalar arasında yer almaktadır. AccuWeather, dünya üzerinde 2.7 milyon farklı konumdan hava durumu bilgisi alır ve bunu kullanıcılarına sunar. Türkçe dil desteğinin bulunması nedeniyle kullanırken zorluk yaşamayacaksınız. Uygulama ile konumunuzu tespit edip gün içerisindeki hava durumunun yanı sıra gelecek ile ilgilide bilgiler veriyor. Rüzgarın yönüne ve şiddetine kadar bilgiler veren bu uygulama ile isterseniz arama bölümünü kullanarak dünyanın herhangi bir noktası içinde hava durumu raporu alabilirsiniz.

AccuWeather – Hava Durumu Uygulaması

Bazı kullanıcılar ne giyeceğinizi uygulamaya bakarak karar verebilirsiniz gibi iddialı cümleler kurmaktadır. Peki uygulamayı bu kadar başarılı yapan ne? Uygulama merkezlerden aldığı bilgileri sürekli olarak günceller. Her dakika da bir hava durumu verilerini kullanıcılarıyla paylaşır. Günlük ve haftalık hava durum bilgilerini ayrıntılı bir şekilde sunar. Hissedilen yerel sıcaklığı en doğru biçimde iletmek için özel hava durumu tahmin sistemi olan RealFreel kullanıyor. Hava durum bilgilerini görüntülü bir şekilde detaylı olarak incelme şansı verir.

Önünüzdeki 72 saatin her saat için detayları ve 25 günün her gün için tahmin edilen hava durumunun görüntülü şekilde mevcut hava koşullarına hızlı bir şekilde göz atabilirsiniz. Ayrıca, her 15 dakikada bir en son nem yüzdeleri, görüş alanı, ultraviyole indeksi, rüzgar yönü, rüzgar ve ani rüzgar şiddeti ile yerel sıcaklıkların nasıl hissedildiğini saptamak için birçok koşulu analiz eden özel hava durumu tahmin sistemi RealFeel bilgileri ile güncellenmiş mevcut hava koşullarını da alabilirsiniz. Uygulamadan faydalanmak için indirme sitesini ziyaret ediniz.

AccuWeather İndirme Linki
http://downloads.accuweather.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar