En Yakın Eczane, Hastane, ATM Nerede Uygulaması

En Yakın Eczane, Hastane, ATM Nerede Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemlerinde konumunuza en yakın Eczane (Nöbetçi), Hastane, Poliklinik, Sağlık Ocağı, Benzin istasyonu, Otopark, Banka Şube, ATM, Veteriner, Diş Hekimi, Emniyet / Polis / Karakol / Zabıta, Muhtarlık, Belediye, Postane, Konsolosluk, Noter gibi günlük hayatta sürekli uğradığımız yerleri gösteren güzel bir uygulamadır. En Yakın adlı bu uygulama bir Turkcell hizmetidir. Fakat tüm operatörler için ücretsiz kullanabiliyor. Özellikle acil durumlarda pek çok kişinin aklına gelen yerlerdir bunlar. Arabanızın yakıtı bitmek üzereyken hemen gözleriniz benzinlik aramaya başlar. Bu uygulama sayesinde konumunuzu hemen tespit edebilir ve size en yakın istasyonu görebilirsiniz.

En Yakın Uygulamasının Özellikleri

En Yakın uygulaması aslında konum bulma uygulamasıdır. Konumunuz tespit edilerek size en yakın mekan hakkında bilgi verir. Sağlık, Ulaşım, Yiyecek İçecek, Alışveriş, Hizmet, Resmi Kurum, Kültür / Sanat, Sinema ve Eğlence gibi kategoriler içerisinden size en yakın olan mekanları görebilirsiniz. Gideceğiniz yeri belirledikten sonra hedefinize nasıl gideceğinizi alternatif yollarla sunar.

Turkcell En Yakın uygulamasından EDGE/3G ve Wi-Fi üzerinden kullanıcı ismi girmeksizin tüm operatör kullanıcıları yararlanabilir. Turkcell En Yakın servisi (EDGE/3G üzerinden bağlanıldığında) mobil internet paketi olmayan kullanıcılarımız için standart mobil internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Mobil internet paketi olan kullanıcılarımız için ise kullanım paket üzerinden düşülür.

Android için İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.pusula

iOS için İndirme Linki
https://itunes.apple.com/tr/app/en-yak-n/id346169324

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...