seo dersleri

Instagram Canlı Fotoğraf Mini Video Yapma Uygulaması

Instagram Canlı Fotoğraf Mini Video Yapma Uygulaması

, Ve için canlı fotoğraf uygulaması olan Boomerang From Instagram ile üst üste 10 tane fotoğraf çekebilir ve bunları mini videoya dönüştürebilirsiniz.. Videonuzu uygulamanın içinden Facebook’ta ve Instagram’da paylaşma imkanına sahipsiniz. Daha sonra paylaşmak için film rulonuza kaydedebilirsiniz. Telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafları kısa videolara dönüştürebileceğiniz kullanım basit bir uygulama. Kullanması ise oldukça basittir. Sadece tek bir düğme bulunuyor.

Boomerang From Instagram Uygulaması

Apple iPhone ve ipad cihazlarının yanı sıra Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de kullanılabiliyor. Canlı fotoğraf yani Live Photos özelliğini tüm cihazlara taşıyan uygulamadır. Instagram tarafından geliştirilmiş ve ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Üyelik gerektirmez bu nedenle doğrudan çalıştırabilirsiniz. Telefonunuzun ön ve arka kamerasıyla çektiğiniz fotoğrafları kısa süreli eğlenceli videolara çevirmenize imkan tanıyor.

Boomerang From Instagram’ın Özellikleri

Ön ve arka kameraları kullanarak hayatınızın ve kendinizin mini videolarını çekin.
İndirin ve hemen çekmeye başlayın. Kaydolmak ya da hesap gerekmez.
Sadece tek bir düğme var! Uygulama 10 fotoğraf çeker ve bunları birbirlerine ekler, videoyu hızlandırır ve ileri ve geri bir döngüde gösterir. Videolarınızı uygulamanın içinden Instagram’da ve Facebook’ta paylaşın veya sonradan film rulonuzdan paylaşın.

Android için Boomerang from Instagram Uygulaması
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.boomerang&hl=tr

için Boomerang from Instagram Uygulaması
https://itunes.apple.com/tr/app/boomerang-from-instagram/id1041596399

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir