instagram Fotoğraflar Nasıl Birleştirilir

instagram Fotoğraflar Nasıl Birleştirilir

instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda son zamanlarda paylaşılan birleştirilmiş resim uygulamalarından bahsedeceğiz. Özellikle akıllı cep telefonlarının yaygınlaşması ve kullanıcıların istedikleri yerden internete girebilmesi çektikleri fotoğrafları anında paylaşabilmesi giderek bu ağa yeni kişileri ekliyor. Aynı anda birden fazla fotoğrafı istediğiniz gibi düzenleyip bileştirdikten sonra instagram, Facebook, Twitter, Flickr, Picasa, Blogger, Tumblr, Google Plus gibi sosyal medya hesaplarınızda anında paylaşabilirsiniz.

Facebook‘un tavsiye ettiği üç uygulama bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ücretli olduğundan ondan hiç bahsetmeyeceğiz, diğer iki uygulamadan Photo Grid Türkçe dil desteği bulunması ve kullanımı daha kolay olduğundan ilk önce bu uygulamayı tanıtacağız. Daha sonra ise çok daha profesyonellik gerektiren ve yabancı dil bilmek gerektiğinden PhotoShake uygulamasından bahsedeceğiz.

Photo Grid – Collage Maker

JPG ve PNG formatlarından paylaşma ve kaydetme
Metin ekleme (sola yasla, ortala ve sağa yasla seçenekleri mevcuttur)
Cihazı sallayarak konum değiştirme
Farklı çerçeve desenleri
Dikey ve yatay mod seçenekleri

Photo Grid – Collage Maker Uygulaması İndir

Google Play Store PhotoGridhttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.roidapp.photogrid

Apple App Store PhotoShake: https://itunes.apple.com/us/app/photo-grid-collage-maker/id543577420

PhotoShake

PhotoShake uygulaması bir veya birden fazla fotoğrafı düzenleyip birleştirebileceğiniz uygulamadır. Düzenlediğiniz fotoğrafları aynı zamanda arkadaşlarınız ve aileniz ile sosyal medya profilleriniz üzerinden de kolayca paylaşma imkanına sahipsiniz. Fotoğrafları kolajlamak için tek yapmanız gereken istediğiniz temayı seçmek, fotoğraflarınızı import etmek ve kağıt çeşidinizi seçmek, daha sonra telefonunuzu sallayarak rastgele bir kolaj yaratılmasını izlemek. Eğer rastgele meydana gelen kolajları beğenmezseniz tabii ki kendiniz de düzenleme ve özel efektler ekleyebilirsiniz.

PhotoShake Uygulaması İndir

Apple App Store Photoshake!: https://itunes.apple.com/us/app/photoshake/id389104355

Google Play Store PhotoShake: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.motionone.photoshake

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar