iPhone, Android ve Chrome için Emoji Oluşturma Uygulaması

iPhone, Android ve Chrome için Emoji Oluşturma Uygulaması

iPhone için kişisel emoji nasıl oluşturulur, Android kendi emojini oluşturabilme, Chrome emoji eklentisi yükle, Bitmoji adlı uygualama ile kendi avatarınızı oluşturabilir ve istediğiniz herhangi bir mesajınıza yerleştirebilirsiniz. Kendinize özel ifadeler yaratabileceğiniz bu uygulamayı akıllı cep telefonlarınızda kullanabileceğiniz gibi Google Chrome internet tarayıcınıza ekliyerek Gmail, Messenger gibi alanlarda da kullanabilirsiniz. Kişiye özel emoji uygulaması olarak da adlandırılan bitmoji kendinizi en iyi ifade ettiğiniz karikatür bir avatar oluşturabilirsiniz. Çıkartmaları istediğiniz mesajlaşma uygulamasında, Sohbette yada durum güncellemesinde kullanabilirsiniz.

Bitmoji Emoji ve Çıkartma Uygulaması

Günümüzde emojilerle pek çok şey artık hızlıca analatılabildiği gibi mesajlaşmanızada renk katıyor. Uygulamaların bünyesinde bulunan emojiler yeterli gelmeyebilir. Sonuçta kısıtlı bir ortam, ancak bu uygulama sayesinde kendi emojinizide yapabileceksiniz. Akıllı telefonların klavyelerinde bulunan özel emoji adlı ifadeler bildiğimiz gibi artık internet çağının sadece mobille sınırlı kalmayan, hemen hemen her iletişim ağında yoğun bir ilgiyle kullanılıyor. Hatta bazen anlatmak istediğiniz binlerce şeyi tek bir emoji ifadesiyle karşı tarafa iletmek de pek tabii mümkün oluyor. Kendi duygularınızı en iyi şekilde aktarabilmek için Bitstrips firması, bir zamanlar Facebook’ta yaygınlaşan kişilerin kendi çizgi film hallerini olaylara yerleştirme projesinden sonra Bitmoji ile karşımıza çıktı.
bitmoji-ekran-goruntusu
Bitmoji ile yeni karakter oluşturabilirsiniz. Yüz yapısı, gözler, kaşlar, saçlar, yanaklar, ağız, burun, aksesuar ve daha birçok fiziksel özelliği seçerek kendinize özel bir karakter yaratabilmenize olanak sağlıyor. Oluşturduğunuz bu karakterin vücut yapısını ve kıyafetini de seçebiliyorsunuz. Bitmoji ile oluşturulan ifadelerin en güzel yanı da sadece kendi hesabınızda kalacak simgeler olmaması. Uygulamayı kullandığınız sürece yarattığınız yeni ifadeleri iMessage, WhatsApp, Facebook, Snapchat gibi bir sürü anlık mesajlaşma servisinde kullanabiliyorsunuz. Bitmoji tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Bitmoji Uyuglaması İndirme Linki
https://www.bitmoji.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.