iPhone İle Wi-Fi Ağındaki Sorunlar Nasıl Düzeltilir

iPhone İle Wi-Fi Ağındaki Sorunlar Nasıl Düzeltilir

iPhone cep telefonu ile Wi-Fi ağlarındaki sorunlarını gidermek, iPhone cep telefonunuz ile WiFi ağına bağlı olmanıza rağmen internet sitelerini açamıyorsanız size önereceğimiz tavsiyeler ile bu sorunu kolayca aşabilirsiniz. iPhone cep telefonu hiç şüphesiz ki bu sektörde çığır açan bir adım attı ve öncü olmayı başardı. Her ne kadar piyasadaki en iyi cihazlardan biri olmayı başarmış olsa da bu telefonlarda kullanıcılarına zaman zaman sıkıntılar yaşatmaktadır. İşte Wi-Fi sorununa çözüm önerileri…

iPhone Wi-Fi ile Ağa Bağlanma

Wi-Fi ağının etkin olduğundan ve bir Wi-Fi ağına bağlı olduğunuzdan emin olunuz. Bunun için Ayarlar > Wi-Fi adımlarını izleyin ve Wi-Fi kapalı ise Açık konumuna getiriniz. Bir Ağ Seçin bölümünün altında Wi-Fi ağlarını göreceksiniz. Buradan bağlanmak istediğiniz Wi-Fi ağını bulun ve dokunmanız yeterlidir. Eğer burada istediğiniz Wi-Fi ağı görünmüyorsa bu ağ gizli bir ağ olabilir.

iPhone Wi-Fi Ağ Ayarlarını Sıfırlama

iPhone cep telefonunda ağ ayarlarını sıfırlamak için Ayarlar > Genel > Sıfırla > Ağ Ayarlarını Sıfırla seçeneğine dokunmanız yeterlidir. Daha sonra telefonunuz ile tekrardan Wi-Fi ağına bağlanmayı deneyebilirsiniz.

iphone-ag-ayarlari

Wi-Fi Ağ Sorunu Devam Ediyorsa Ne Yapmalı

Yukarıdaki adımları uyguladınız ve hala Wi-Fi ağ sorunu yaşıyorsanız sorununuz teknik bir arızadan kaynaklanmıyorsa size cihazınızı güncellemenizi tavsiye ediyoruz. en son yazılıma güncelleme yapabilmek içine iTunes yazılımını kullanınız. Bilgisayarınız üzerinden USB girişinde veri transferi yapabilirsiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.