Kik Messenger Uygulaması İndir

Kik Messenger Uygulaması İndir

Android ve iOS işletim sistemleri için geliştirilen Kik Messenger adlı uygulama ile rehberinizdeki kişiler ile mesajlaşabilir YouTube’deki izlediğiniz videoları Web’den gelen görüntüleri mesajlarınıza ekleyebiliyorsunuz. Böylece sosyal bir ortam oluşturan Kik Messenger kullanıcıların çizim yapmasına imkan veriyor ve bu çizimleri arkadaşlarınıza kolayca göndermenize imkan veriyor.

Kik Messenger uygulamasının popülaritesi giderek artıyor. Milyonlarca kullanıcıya ulaşan uygulama hızlı ve güvenilir bir şekilde mesajlaşabilir eğlenceli videolar, çizimler ve resimlerinizi bulmak ve paylaşmanıza anında izin verir.

Kik Messenger kullanıcı isimleri üzerinden sunduğu gizlilik ile uzun vadede büyük avantaj sağlamayı planlıyor. Bu uygulamada ayrıca entegre edilmiş HTML5 tabanlı kartlar sıradışı bir hizmet diyebiliriz. Uygulamanın geliştiricisi Kik Messenger için şunları söyledi “Artık birçok kullanıcı SMS yerine WhatsApp veya Facebook üzerinden arkadaşları ile sohbet ediyor. WhatsApp’ın SMS’in tahtına oturması, Kik’in ise MMS platformunu yeniden canlandırması bekleniyor.” Dedi.

Kik Messenger kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bir uygulamadır. 8.4MB boyutunda olan uygulamayı yüklemek istiyorsanız aşağıdaki linkleri kullanınız.

iOS İndirme Linki: https://itunes.apple.com/us/app/kik-messenger/id357218860?mt=8

Android İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=kik.android

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.