Konaklama Yeri Bulma Uygulaması

Konaklama Yeri Bulma Uygulaması

Android ve iOS işletim sistemli iPhone, iPad gibi cihazlarla için ev bulma, otel bulma uygulamasıdır. Seyahat ettiğiniz zamanlarda yada iş gezisine çıktığınızda bölgedeki kalacak yerleri kolayca bulmanıza yardımcı olur. İsterseniz kendinize ek gelir oluşturmak için evinizi konaklamaya açabilirsiniz. Özellikle yazlık bir eviniz varsa bu uygulama sayesinde dil bile bilmeden yabancılara dahi evinizi kiraya verebilirsiniz. En iyi ücretsiz uygulamalar arasında yer alan Airbnb adlı yazılım konaklama yeri arayıp bulma veya dairesini kiralamak veya odasını açmak isteyenler için de gerekli olan tüm araçları sunuyor.

Airbnb Kalacak Yer Bulma Uygulaması

Kendinize gideceğiniz yerde konaklayacak farklı bir yer arıyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Kaldığınız yeri puanlayabilir ve yorum yapabilirsiniz. Tercih yapmadan önce başkalarının yaptığı puanlamaya göre ve yorumları okuyarak kolay bir tercih yapabilirsiniz. Bunun dışında odanızın birini kiralayarak kendinize ek gelir oluşturabilirsiniz.

Ev sahiplerinin faydalanabilecekleri temel özellikleri sıralamak gerekirse; Ev kaydı yapma, ziyaretçilerle iletişime geçebilme, takvime göre uygun günleri belirleme, fotoğraf ve diğer özel bilgileri ekleme, tarif belirtme, kabul etme yada reddetme imkanlarına sahipsiniz. Sadece para kazanmak için değil ücretsiz olarak misafirlere açanlar da uygulamadan faydalanabiliyor.

Uygulamanın gezginler için kullanılabilecek özellikleri arasında da, tüm kiralık daire imkanlarını araştırabilme, rezervasyon yapma olanağı, ev sahipleri ile iletişime geçme, puanlama ve yorum atma olanakları, hızlı ev tutma imkanları, evlere dair fiyat ve fotoğrafları görebilme imkanı sunuyor.

Airbnb Uygulaması İndirme Linki
https://www.airbnb.com.tr/mobile

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.