Melanom Cilt Kanseri Tespiti Uygulaması

Melanom Cilt Kanseri Tespiti Uygulaması

SkinVision adlı uygulama ve işletim sistemli , iPad gibi cihazlarınızda kullanabileceğiniz deri kanseri tespiti yapan uygulamadır. Eğer vücudunuzda bulunan iz, leke ve çeşitli yaralar varsa ve bunların ne olduğunu merak ediyorsanız hemen bu uygulamayı yükleyip analiz ederek kanser riski taşıyıp taşımadığını öğrenebileceğiniz sıra dışı bir uygulamadır. Cilt kanserinden yada tümörlerden şüphe ediyorsanız bu uygulamanın analiz yeteneğinden faydalanarak kontrol yapın. Alanında oldukça İddialı olan SkinVision uygulamasını denemelisiniz.

SkinVision Uygulaması Nasıl Kullanılır

Uygulama, akıllı cep telefonunuzun veya tabletinizin kamerası aracılığıyla fotoğraflar üzerinden çalışan görsel bir algoritma geliştirmiş ve yarattığı teknolojiyle kullanıcıların cilt kanseri risklerini ölçmeyi amaçlıyor. Yani vücudunuzda yer alan benler, irinler veya aniden ortaya çıkan lekeler ile kaynaklanan kanserlerden mobil cihazınızı kullanarak haberdar olmanızı sağlayın.

Uygulamanın tabi ki yanılma payı var. Ancak karşılaştırmalı sistemi sayesinde yüksek oranda başarı elde edebiliyor. Kara tümör olarak bilinen melanoma deri kanseri, zaman zaman cildimizin üzerinde belirtiler göstererek aslında size önceden uyarı sinyalleri verir. Ancak bunun sıradan bir ben mi yoksa tümörün habercisi mi olduğunu tespit edebilirsiniz. Bu sonuçları elde etmek için tek yapmanız gereken uygulamanın içerisinde belirtildiği şekilde kameranızın lezyonun üzerine tutmak ve daha sonra uygulamanın analizlerini gerçekleştirmesini beklemektir.

Kesin sonuç vermesede büyük ölçüde doğru tespitler yapan uygulama 7 farklı kritere göre analiz yapıyor. Kullanıcı sayısı arttıkça veritabanıda genişliyor ve daha iyi sonuçlar veriyor.

iOS için SkinVision İndirme Linki
https://itunes.apple.com/gb/app/skinvision/id545293136

Android için SkinVision İndirme Linki
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rubytribe.skinvision.ac

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir