Samsung Galaxy S4 Satış Fiyatı Nedir

Samsung Galaxy S4 Satış Fiyatı Nedir

Samsung Galaxy S4 Avrupa ve Türkiye satış fiyatı açıklandı. Samsung Galaxy S4 fiyat ne kadar? Web sitesine göre Samsung Galaxy S4 akıllı cep telefonun perakende satış fiyatı ile ilgili bilgiler sızdırdı. Cihaz yepyeni özelliklerle piyasaya çıkacak. Smart Pause, Smart Scroll gibi daha birçok yeni özelliği ile dikkat çeken Samsung Galaxy S4’ün Nisan veya Mayıs ayı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Hız olarak 8 çekirdekli Exynos 5 işlemci kullanan cihaz 2GB RAM bellek ile geliyor. Ağırlığı 130 gram ve kalınlığı ise sadece 7.9 milimetredir.

Samsung Galaxy S4 akıllı cep telefonu Avrupa’da 699€ (Avro) fiyat ile piyasaya çıkacak. Türkiye’de ise vergiler nedeni ile genelde fiyatlar Avrupaya göre farklılık göstermektedir. Samsung Türkiye Pazarlama Müdürü’nün yaptığı açıklamaya göre Samsung Galaxy S4 akıllı cep telefonun satış fiyatı 2000 TL’nin altında olacak. Samsung Galaxy S3’ün ilk çıktığı zamanlarda sahip olduğu fiyatın aynısının Samsung Galaxy S4 içinde geçerli olacağı söylendi.

Göz ve ses ile kontrol edilebilen cep telefonu 4.99 inç boyutunda 1920 x 1080 piksel çözünürlüklü Full HD ekrana sahip. 1,8GHz hızında sekiz çekirdekli Exynos 5 Octa işlemci, 2GB RAM ve 16/32GB Depolama alanı ile güçlü bir donanım sunuyor. Samsung Galaxy S4 akıllı cep telefonu 13 Megapiksel çözünürlüklü LED flaş ve HD video kayıt yetenekli kameraya sahip. Cihaz Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, A-GPS, LTE bağlantı desteği bulunan cihazda Android 4.2 Jelly Bean işletim sistemi bulunuyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.